Samsung Galaxy S2 Crystal Edition

Publikováno: 29.08.2012 11:56 | Petr Hájek

Zájemci o stylové digitální gadgety v podobě chytrého mobilu od Samsungu si dnes rozhodně přijdou na své...

 

2012-08-29-1

Zdroj: Samsung 

 

Model Samsung Galaxy S2 je dnes již více jak rok starý, takže je aktuálně prakticky veškerá tržní i stylová pozornost věnována jeho mladšímu bratru, modelu Samsung Galaxy S3. To ale S2 evidentně nijak nezkazilo náladu - je stále tu a dokonce se dočkal speciální edice.

Je čas položit si zásadní otázku: co je vlastně na Samsungu Galaxy S2 Crystal Edition tak unikátní, zajímavé a stylové? Inu, jde o to, že tento model byl kromě starých známých parametrů ještě navíc vybaven a ozdoben celkem 129 křišťály Swarovski. Ačkoliv někteří mají jasno v tom, že jde o jasný ženský styl, byli bychom kapku tolerantnější, bílá až slonovinová jistě padne i ke svalnaté mužské ruce...

Co se týče pro změnu hardwarových parametrů, tak Samsung Galaxy S2 Crystal Edition nabízí v podstatě totéž, co klasický model, tedy: 4,3" displej, dual-core 1,2 GHz procesor, 8 Mpix zadní aparát a 1 650 mAh akumulátor. Rovněž cena se nám změnila - aktuálně se pohybuje okolo hranice 599 EUR aneb 750 USD.

Ačkoliv Samsung Galaxy S2 Crystal Edition není výkonově na špici žebříčku a je jasně z jeho parametrů cítit, že jde o oprášený model, podobné detaily mohou snadno zaniknout při rozhodování za oné konstelace, že dáte přednost stylovosti před špičkovým výkonem moderních quad-core zařízení.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!