Slovanský dům ovládla Módní noc spolu s topmodelkou Simonou Krainovou

mod1
18.11.2010 22:12 | Lukáš Vlček

V nákupní galerii v centru Prahy se po vzoru Milána a New Yorku, kde mají podobné akce již svou tradici, uskutečnila v pátek 12. listopadu 2010 první Módní noc. Nechyběly krásné modelky, profesionální vizážisté a stylisté, ani hvězdy přehlídkových mol a showbyznysu. Tváří unikátní akce se stala topmodelka Simona Krainová, která oznámila, že se definitivně rozhodla pověsit modeling na hřebík. Nebo aspoň na čas. „Když jsem poprvé uviděla Maxe, nemohla jsem uvěřit, že vidím svého syna. Byl tak sladký, malinký a bezbranný. Zahrnul mě pocit něhy a starosti o něj. Jen nerada jsem ho opouštěla, ale chtěla jsem dostát svým pracovním povinnostem. Je to pro mě první a na nějaký čas také poslední zakázka po porodu,“ svěřila se novopečená maminka, o jejíhož osmidenního potomka se ten večer starala starší sestra Yvonna.

Krainové při slavnostním zahájení Módní noci a rozsvěcení vánoční výzdoby Slovanského domu sekundovali porotce talentové soutěže Jaro Slávik, módní návrhář Jakub Polanka a topmodelka Michaela Kociánová, současná tvář televizní reklamy na pánský parfém Dior, v níž si zahrála po boku hollywoodské hvězdy Juda Lawa, a současně jediná Slovenka, která předváděla Victoria´s Secret show. Módní nocí provázela moderátorka Lejla Abbasová, kterou zajímalo, jaký mají její hvězdní kolegové vztah k módě. „Spíš než materiální hodnota věcí je pro mě důležitý můj vztah k nim. Nevím, jaká je nejdražší věc v mém šatníku, ale naprosto přesně vím, která je ta nejcennější. Je to tričko s fotkou mého syna, když se narodil,“ prozradil producent Jaro Slávik.

Kromě žhavých módních trendů čekaly na návštěvníky Módní noci také atraktivní slevy všech zúčastněných obchodů a soutěže. Nahlédnout mohli příchozí také do zákulisí módního focení a na vlastní oči vidět, jak vznikají módní fotografie. O hudební program se postarala zpěvačka Charlie One a zpěvák a tanečník Ben Cristovao.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!