Snowboardové nezbytnosti

Publikováno: 01.01.2011 15:21 | Petr Hájek Je docela problém vybalancovat v období kolem zimní dovolené peněženku samotnou, natož ještě peněženku a styl dohromady. Pokud jste však dostali pod stromeček nový snowboard, určitě je na místě obstarat si i novou stylovou snowboardovou soupravu. 

1. Čepice

Říká se, že člověk ztrácí většinu tepla (60-75 % cca) skrze hlavu a není to jen planý žvást. Celý den v ostrém ledovém větru si tedy žádá i pořádnou čepici. Ta kupodivu ani nemusí být moc drahá - třeba model Beanie Coal od Tactics stojí pouhých 20 USD.

 

2011-01-01-1

 

2. Košile

Pořádná několikavrstvá snowboardová košile zajistí nejen teplo při pádu do sněhové hromady, ale ochotně se postará i o jiné chvíle - když se třeba poté v hospodě o něco špinavého otřete. Výběr je dnes skutečně gigantický, takže si na své přijde skutečně každý. Model na snímku mimochodem pochází od Quicksilver Mathieu.

 

2011-01-01-1

 

3. Bunda s kapucí

Je zajímavé, že se na snowboard hodí stejná skupinka modelů, které vám obvykle sedí i do městských ulic. I tady si však nezapomeňte vzít model, u kterého se předpokládá menší ušpinění či natržení. U snowboardistické výbavy není na škodu ani nějaký super-moderní materiál zajišťující zároveň rychlé schnutí a prodyšnost (Thermex namátkou).

 

2011-01-01-1

 

4. Kalhoty

Tyto třívrstvé pohledné kalhoty jsou vyrobeny z kombinace bavlny + spandexu a zvládnou toho opravdu mnoho - od zimní bouře, až po již zmíněné chalupaření. Nic, co by si člověk vzal na zdolávání Everestu, na evropské hory však poslouží velmi dobře.

 

2011-01-01-1

 

Hodnocení článku:Komentáře

Oblíbené vtipy krásných žen Oblíbené vtipy krásných žen I když tomu možná někteří nebudou věřit, i modelky, zpěvačky a podobné celebrity jsou v jádru úplně obyčejné ženy, které... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!