Spodní prádlo dělá muže

spodniPradlo1
27.03.2009 14:58 | David Singer

Holky jsou na prachy. Ať už je to pravda víc nebo míň (že by to pravda nebyla se stát nemůže), nenápadně zapůsobit plnou peněženkou se vyplatí víc, než snažit se okouzlit vlastnoručně cibulí batikovaným tričkem – možná chcete vypadat jako bohém, co se opravdu dobře vyzná v přípravě sto dvaceti druhů čaje, ale v jejích očích nebudete nic víc než podivínskej santus, a pokud váš outfit doplníte indiánskými korálky na krku a řádně vyšláplými pohorkami na nohou, dočkáte se od ní už jedině odsuzujícího pohledu a rozrušených telefonátů jejím kámoškám (v horším případě přímo před vašima ušima), co jí to balilo za nesolventního hipíka.

Ale vraťme se na začátek – ještě jednou: holky jsou (kromě dalších vašich nevýznamných vlastností) na prachy. Možná se vám podařilo obarvit vaši obyčejnou platební kartu na zářivou zlatou, do peněženky vyrýt přesvědčivý monogram LV a od podstatně úspěšnějšího bratrance půjčit Porsche 911.

Ale zapomněl jste na jeden detail – vaše spodní prádlo. Svůj obraz (když už ne boháče) řekněme úspěšného muže a všechnu tu námahu dokážete zazdít stoletými trenkami, které vám kupovala ještě matka.

Nemusíte hned investovat do těch nejdražších modelů, co jsou na trhu k mání. Dobře budete vypadat i v levnějších kouscích (ne doslova „kouscích“, nic titěrného nevypadá na nikom mužského pohlaví dobře).

Takže kde najít to pravé bavlněné? Pohodlně se můžete cítit v čemkoli, ale pokud jsou to tanga, na první rande to není to nejvhodnější prádlo. Vaši zálibu v tomto druhu pánského prádla berte jako tajemství, které je bezpečné prozradit až po několika měsících vztahu.

Ženy jsou příznivkyně spíše boxerek a dalších variant trenýrek (boxer briefs – trenkoslipy, low-rise briefs – s nízkým pasem, low rise trunks…).

Podle vkusu vybírejte například prádlo značky Styx – pohodlné bavlněné boxerky, které navíc mají tu výhodu, že se každý model vyrábí v maximálně 5 kusech. Dobře vypadá a ještě lépe zní značka Calvin Klein nebo HUGO BOSS. Hezké prádlo najdete i v levnějším H&M, rozhodně ale nesahejte po ekonomickém 3-packu hnědých spoďárů (viz cibulové tričko). Nebo zapátrejte v e-shopu návrháře Jozefa Slobody – najdete zde dost odvážných modelů. A možná se brzo dočkáme i spodního prádla špičkového návrháře Josefa Klíra.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!