Spodní prádlo pro opravdové muže

Pánské spodní prádlo
10.10.2010 14:42 | PR

Obchody, které se specializují na prodej spodního prádla, věnují stejnou pozornost dámskému i pánskému spodnímu prádlu. Pánské spodní prádlo je na trhu zastoupeno mnoha značkami. Jmenujme například Jolidon, Cornette, Andrie, Bellinda a podobně. Již dávno je pryč doba, kdy muži neřešili, jaké mají oblečeno spodní prádlo. V současné době mohou vybírat z různých typů, materiálů a také v různých cenových relacích. V nabídce pánského spodního prádla najdeme pánské spodní prádlo bezešvé a bavlněné, boxerky, slipy, pánská tanga, nátělníky a různá trička.

Jaké spodní prádlo?

Mezi nejpopulárnější pánské spodní prádlo patří bezesporu boxerky. Muži je vyhledávají pro jejich pohodlný střih. Boxerky jsou opravdu velmi pohodlné a hodí se nejen do obleků, ale i do jeansů nebo do plátěných kalhot. Obchody s pánským spodním prádlem nabízejí též slipy. Slipy se mezi muži stále drží ve velmi velké oblibě. Slipy si totiž stále udržují svůj klasický tvar, mění se jen kvalita použitých materiálů.

Dalším druhem pánského spodního prádla, který najdeme v nabídce internetových nebo kamenných obchodů, jsou pánská tanga. Pánská tanga jsou vyráběna z vysoce kvalitního, elastického a pohodlného materiálu, který uspokojí i náročného zákazníka. Pánská tanga jsou mezi muži v poslední době stále populárnějším a vyhledávanějším druhem spodního prádla.

Pánská tanga
Hodnocení článku:Komentáře

Botasky na výstavě Designblok Botasky na výstavě Designblok Mezinárodní výstava Dny designu v Praze Designblok vystavuje své exponáty a expozice po různých místech území Prahy v showroomech,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!