Stan pro fanoušky 60. let

Publikováno: 17.05.2011 13:59 | Petr Hájek
Člověk nemusí být nutně aktivní příznivec hnutí hippies, aby ocenil na dovolené při kempování nějakou drobnou a stylovou recesi... 
 
2011-05-17-1
 

Snad nikde jinde nejsou více rozděleny názory lidí, nežli právě v té oblasti, jak strávit letošní dovolenou. Pokud pomineme tradiční hádku na toto téma s partnerem, pak je zřejmé, že se dá stran dovolenek vystopovat jakási základní typologie lidí - někdo radši dovolenou u vody, jiný v lese. Další zase nerad cestuje a stačí mu domovina atakdále.

Dnes zmiňovaný Volkswagen Camper se jistě bude líbit především osobám, které rády kempují v přírodě (či kempu), nicméně podobný typ lidí se nám poslední roky nějak redukuje - drtivá většina osob jezdí na kole nebo létá za sluncem do ciziny. Tak či onak, pokud je kempování vaším šálkem čaje, pak se připravte na nevídaný zážitek se stanem Volkswagen Camper.

Tento pohledný stan i z relativní blízkosti řádově stovky metrů působí, jako by daná osoba přijela na dovolenou skutečně v zánovním Volkswagenu T1 model 1965. Vnější textura je maximálně detailní, což opět přidává na celkové estetičnosti a dobrém dojmu. Vstup je mimochodem umístěn v oblasti posuvných dveří.

Stejně jako v originále, také v této kopii 1:1 se relativně solidně vyspí 4 osoby. Distribuce stanu bude zahájena až koncem srpna, což je nesmírná škoda. Cena 483 USD také není právě nízká, ale zato si aspoň stan můžete vybrat v barvě modré, žluté nebo červené...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!