Styl na ruský způsob

Publikováno: 10.09.2011 10:27 | Petr Hájek

Ruský magazín Hello! před několika měsíci uspořádal menší soutěž na téma „Nejstylovější ženy a muži Ruska", což vzbudilo naši (zaslouženou) pozornost!

Moskva má prý sice solidní zásobu slušných děvčat, ovšem ta si se stylovostí dle místních příliš hlavu nedělají. Posuďte sami... Malý výlet po všech zvítězivších v soutěži „To nejstylovější z Ruska" zahájíme u Julie Snigirové. To je pohledná herečka, která má co ukázat, příliš často na sobě ale šaty nemá, což vlastně ale vůbec není na škodu věci.

 

2011-09-10-1
 

 

V kategorii „klasika" zvítězila Sati Spivaková (zřejmě z toho důvodu, že jako jediná nosí dlouhé šaty). Sati je místním pilířem společenského života lokální smetánky a ví se o ní pouze to, že je vdaná za violoncellistu a dirigenta Vladimira Spivakova.

 

2011-09-10-1
 

 

V kategorii „casual" oslovila davy Xenie Sobčeková, která bývala k vidění v místní TV soutěži Top Model Po Ruski (něco jako americká Top Next Model). Jednou byla k vidění i takto, jak ji vidíte na dalším snímku.

 

2011-09-10-1
 

 

Kategorií další je „slovansky šik" a v té zvítězila Jana Rudkovskaja, oblíbená místním bulvárem a vdaná za lokálního krasobruslaře Jevgenije Pljušenka. Slovansky šik jsou ta pravá slova, která ji dokonale vystihují.

 

2011-09-10-1
 

 

Kategorii nejstylovější muž vzal útokem Ivan Urgant, populární TV hlasatel a návštěvník/řečník na místních velkých kulturních společenských akcích.

 

2011-09-10-1
 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!