Stylová domácnost: Koupelna

Publikováno: 23.02.2012 13:53 | Petr Hájek

Pokud jde o stylovou domácnost, tak to je oblast stylu, která je minimálně stejně rozsáhlá jako jiná jeho odvětví. I to je důvod, proč jí musíme věnovat minimálně srovnatelnou pozornost, jako normálnímu oblékání. 

Kombinovaný koš

Většina lidí má v koupelně koš na prádlo a jak napovídá jeho funkční označení, do něj všichni členové domácnosti obvykle umisťují špinavé prádlo. Jenomže, to se pak stejně musí vytřídit při praní na bílé a tmavé. Podobný zlepšovák vám ale snadno zajistí, že jej budete mít roztřízené už tehdy, když jej budete do koše dávat. Tedy za předpokladu, že to nebude některý člen rodiny sabotovat... Cena dělá 120 GBP.

 

2012-02-23-1
 

 

Travní stojan

Jen málokdo má v koupelně rostliny a ještě méně lidí tam má trávu. Je to tedy oblast, kde to zelení příliš nevyniká. Za toho předpokladu, že to chcete nahnat aspoň umělým okrasným produktem v tomto odstínu, můžete zvolit třeba tento elegantní stojan na kartáček, pastu a vlastně cokoliv jiného právě potřebujete (rozměry jsou 15 x 10 x 10 cm). Cena dosahuje 10,80 GBP (dělá se i v bílé variantě).

 

2012-02-23-1
 

 

Stoleček do vany

V případě, že nejste ten typ, co je osprchovaný za 3 minuty a vše si pořádně vychutnává, možná se vám bude líbit tento stoleček do vany velký 71 x 22 x 4 cm, který má potenicál radikálně vám zpříjemnit zde trávené chvíle. Můžete si na něj postavit knihu, nádobu na víno či koňak a namísto mýdla vlevo zase třeba popelník s doutníkem. No zkrátka, bude to taková idylka, že z vany nebudete chtít ani poté, co se teplota koupele přiblíží bodu mrazu... Cena 48 GBP.

 

2012-02-23-1
 

 

Kombinovaný stojan

Koupelny kombinované s WC nejsou po všechny z lidí samozřejmostí (někdo pořád dává přednost oddělenému řešení, které má také svoje výhody), za oné konstelace však, že tvoříte člena první skupinky, určitě jste už narazili na problém, jak k WC dostat velké časopisy a papír zároveň. Skuteční WC-papírový-fajnšmekři tu mohou mít dokonce více druhů papíru pro různé příležitosti! Cena 24 GBP.

 

2012-02-23-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!