Stylová taška z jehněčiny od Marca Jacobse

Publikováno: 05.09.2010 13:38 | Petr Hájek

Marc Jacobs je fenomenální designér posunující hranice a nastavující trendy, který se právě pochlubil s novým dílkem.

 

 

Někdy svět jeho kreace pochopí hned, jindy ale musí autor chvíli počkat, nežli ho okolí dožene a pochopí. S jeho novou taškou označovanou jako „Lamb Shoulder Bag" to možná bude zrovna tak. Kombinace šedé kožešiny, vínově šedého pásku a zlaté plaketky se rozhodně nedá označit za všední.

 

 

První dojem po spatření novinky v zahraničí většinou nebývá nijak přehnaně pozitivní. Vlastně převládají jedovaté komentáře a narážky na známé chlupaté hrdiny z filmů či reálného života. Řada lidí ovšem po čase dospěje k názoru, že návrh je to sice neobvyklý, stále se mu však nedá upřít jakési kouzlo.

 

 

Tašky z kožešiny jsou na trhu k vidění spíše občas, drtivá většina producentů a umělců dnes totiž dává přednost staré dobré kůži. Je faktem, že osoba podobný styl milující na tomto typu doplňku spočine radostným okem, naopak, odpůrce jistě vyjmenuje minimálně deset důvodů, proč se rozhodnout jinak. I my dnes proto samozřejmě necháme koncový názor na vás. Taška mimochodem stojí 495 USD.

 

 

Ale položme si zásadní otázku, jak realistické je něco podobného nosit? V létě je na podobnou věc moc horko, jindy se zase nehodí na řadu míst, nemluvě o tom, že si ji kdejaký neznalý člověk bude plést s dámskou kabelkou (a po právu, taška by vizuálně spíše seděla ženám). Jedno se na každý pád ale musí nechat - kožešina je ta nejvíce uklidňující a oku lahodící materiálová textura, jakou svět zná...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!