Stylové (a nejen) doutníkové příslušenství

2011-10-28-1
28.10.2011 14:03 | Petr Hájek

Příznivec doutníků a tabáku obecně, to nejsou jen humidory, doutníky a kouření, ale také hromady příslušenství okolo...

1. Xikar Envoy Carbon Fiber Triple Cigar Case

Je úplně jedno, jestli vám jen někdo omylem sedne na sako někde na party nebo přes toto pouzdro přejedete tankem, Xikar Envoy Carbon Fiber Triple Cigar Case se postará díky kastli z uhlíkových vláken o to, že se vašemu oblíbenému kuřivu vůbec nic nestane. Cena dělá 89,99 USD a získáte za ni tento sympatický kousek krytý kůží, jenž vás nezradí ve chvílích společenských, ani ryze užitkových. Velikostně zde uchráníte zhruba double coronu či churchilla.

 

2011-10-28-1

 

2. Colibri's Limited-Edition CRA Cutter

Firma Colibri dala ve známost, že vyrobila další pohledné kleštičky na doutníky a to v edici limitované a celkově velmi povedené. Vše je vytvořeno z nerezové oceli třídy 440. A kde to jen trochu šlo, je vše pochromováno. Příslušenství pojme maximálně doutníky s prstýnkem velikosti 62. Firma sdělila, že vyrobeno je pouhých 2 tisíce kousků pro celý svět a cena za jeden dělá 45 USD.

 

2011-10-28-1

 

3. Prometheus Magma T Table Top Lighter

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na kvalitní zapalovače. A že je z čeho vybírat! Třeba takový Prometheus Magma T je kousek, radost pohledět. Plamen zde nemá 2 proudy, jak je zvykem, ale hned 3, aby bylo možno doutník co nejlépe ohněm obejmout a při laskání s ohněm jej tak dokonale zažehnout po všech stranách najednou. Plamen se dá regulovat (je nutná mince nebo šroubovák). Zapalovač se prodává za 79,95 USD a to hned v několika barvách.

 

2011-10-28-1

 

4. Colibri Enterprise III Lighter

Velmi stylový kousek, jenž by se neztratil ani v nejednom uměleckém muzeu. Plamen opět disponuje 3 proudy, jak je zvykem u lepší třídy zapalovačů. Firma se dušuje, že je tento kousek v ceně 100 USD velmi odolný proti větru. Tím udělátkem na boku se provádí obsluha samozřejmě, není to nějaká nepraktická dekorace.

 


2011-10-28-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!