Stylové desatero, (dokončení)

Publikováno: 02.11.2010 14:02 | Petr Hájek My lidé, si na desatera nejrůznějšího druhu velmi potrpíme, takže když už přijde na věc, proč si nezmínit i to stylové?

6. Necháš peněženku projít dietou

Stylová peněženka by neměla připomínat „kasírtašku" pana vrchního, ale být štíhlá. Takže vyhoďte/založte všechny ty staré účtenky, průkazky + podobné věci a pořiďte si úzkou peněženku v duchu té na snímku, která pojme jak základní kreditky a průkazky, tak i solidní počet bankovek (klip).

 

2010-11-02-1

 

7. Oblékneš si správného motýlka ke smokingu

Ať už si vezmete jakýkoliv motýlek, zapamatujte si dvě věci - za prvé, materiál motýlku by měl odpovídat materiálu smokingu. A za druhé, váš motýlek by měl být vždy tmavé barvy.

 

2010-11-02-1

 

8. Hnědé boty budeš nosit téměř ke všemu

Nosit černé boty je snadné, jdou prakticky ke všemu, ovšem hnědé vyžadují více vkusu - lidé si kupodivu hnědých bot všímají více, nežli černých. Když je však spárujete s šedou, žlutohnědou pískovou nebo námořnickou modří, určitě tím nikdy nic nepokazíte.

 

2010-11-02-1

 

9. Naučíš se, kdy zakládat šaty

Jestliže nosíte super-moderní zkrácený oblek, není třeba jej nijak zakládat. Za situace, kdy naopak nosíte oblek delší a tradičnější, již založení možné je (ba je i na místě), avšak ani tehdy to nijak nepřehánějte s délkou založení (cca 3-5 cm bývá ažaž).

 

2010-11-02-1

 

10. Pamatuj na spodní tričko

Pokud patříte k osobám nosícím košile, přes které je spíše vidět, můžete si spodní tričko vzít i nevzít v závislosti na tom, jak moc se potíte či jste ochlupení. Pokud však spodní tričko přeci jen nosíte, pak si dejte pozor, aby jej nebylo po uvázání kravaty vidět (tj. aby nevystupovalo z košile ven).

 

2010-11-02-1

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!