Stylové hrnky pro příznivce kávy

Publikováno: 02.07.2011 10:15 | Petr Hájek Stylovost se dá vyjádřit v naší společnosti mnoha způsoby. A jelikož je u nás jedním z nejrozšířenějších společenských rituálů pití kávy, přímo se nabízí použít k tomu i několik stylových nádob pro jejich podávání. 

1. Ctrl + Alt + Del

Pokud patříte k osobám ze správcovské IT sféry, jistě je vám kombinace kláves Ctrl + Alt + Del povědomá. Abyste na ni skutečně nikdy nezapomněli a měli ji stále na očích, pak si ji můžete zvěčnit i v této napájecí podobě. Sada trojice jakoby obrácených kláves stojí 12 USD a funguje podobně jako u PC, jenže v lidské podobě: jistě i vy na sobě zpozorujete po kafi rapidní osvěžení paměti!

 

2011-07-02-1

 

2. Samomíchací hrnek

Jedna z nejnudnějších částí přípravy kávy je určitě její dlouhodobé míchání a čekání, až se dokonale rozpustí vše, co si do ní rádi dáváte. A jelikož to vyžaduje další nástroj a lidé jsou ze své podstaty velmi pohodlní, rozhodli se věc tvůrci tohoto hrnku vyřešit jinak: hrnek obsahuje maličkou vrtulku vespod, která vše míchá sama. Stačí zasunout 2 x AAA články a investovat 19 USD.

 

2011-07-02-1

 

3. Elegantní držák

Většina hrnků okolo vás se jistě omezuje jen na trapné talířky všeho druhu a jistě žádný nestojí na podobně roztomilé plastice. V davu kafařů tedy na 100 % budete zářit. Otázka je, jestli v pozitivním nebo negativním smyslu slova? Pokud to hodláte i přesto risknout, pak si budete muset nachystat 10 USD.

 

2011-07-02-1

 

4. Picí objektiv

Vaši fotografičtí přátelé zřejmě po prvním spatření podobného hrnku propadnou hrůze: vypadá to totiž, že jste v nestřežené chvíli vzali jejich objektiv, rozbili jej a pak si z něj udělal hrnek na kávu. Při žertování s objektivy za desítky a stovky tisíc korun ale buďte určitě opatrní, ať si kafe nenalijete na ten skutečný... Cena 12 USD za kus je nicméně o tři řády nižší, nežli originál.

 

2011-07-02-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!