Svatby od Josefa Klíra

jw1
26.01.2011 16:10 | David Singer

Jen co Josef Klír pokřtil svůj módní kalendář pro rok 2011, už chystá další akci. A to přehlídku svatebních šatů, která se bude konat už v dubnu. Generálním partnerem je společnost Tescoma, se kterou spolupracoval Josef Klír již při přípravě aktuálního kalendáře.

Právě svatebními šaty se Josef Klír proslavil, vyhrál Svatební šaty roku 2002 a 2005, svatební oděvy navrhl a ušil také pro zakladatele a kytaristu Support Lesbiens Hynka Tomana a jeho ženu Svatavu, kteří se letos stali kmotry Josefova kalendáře. Do svatebního oblékl dále například Hedviku a Jana Kollerovi, Janu Adamcovou či Ivetu Bartošovou.

Svatební šaty si u Klíra může nechat ušít nevěsta i ženich. Vysněné šaty si lze i vypůjčit. Navíc Ateliér zajišťuje i kompletní svatbu na klíč. Tato služba zahrnuje zajištění veškeré organizace od pozvánek po hostinu podle přání nevěsty a ženicha. Výsledkem je tak kouzelná pohádková svatba s klírovským designem. Ateliér Josefa Klíra najdete na Vinohradské 53 v Praze. Ukázky jeho tvorby najdete na www.josefklir.cz.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!