Svět žije pánskou módou

Publikováno: 25.06.2012 14:28 | Michal Novák

Neuběhl ještě ani týden od London Collections: Men (londýnský fashion week pro muže), a už se celý módní průmysl přestěhoval do Milána na Milano Moda Uomo.

LCM a Pitti Immagine Uomo

Zdroj: maudhomme.cz

Konečně se módní mašinerie začala věnovat také nám mužům. Ona tedy začala již poměrně dávno... ale do našich končin většinou doráží jen outlet a to, co zmlsaní Britové nebo Italové nechají ležet na regálech. Většině Čechů to stejně vrásku na čele nedělá, i když doba se mění.

Pokud se k výše zmíněné skupině neřadíte a naopak vás baví být vidět, rozhodně by vám neměly akce typu LC:M nebo Milano Moda Uomo úplně unikat. Rozhodně to neznamená, že byste museli sednout na první letadlo směr Itálie (LC:M už nestihnete). Existuje mnoho jiných způsobů a i v českých podmínkách se hodně věcí mění k lepšímu.

Znáte MAUDHomme? Pánové Jan Tomeš a Jan Boublík exkluzivně pro české muže absolvují tento maraton a na maudhomme.cz podrobně mapují, co potáhne evropský styl v nadcházejících sezónách. Sledovat online můžete taky jejich facebook (facebook.com/MAUDhomme) a vizuální rozšíření.

Děkujeme a podporujeme aktivity MAUDhomme, který se stejně jako my snaží, aby český muž znovuobjevil svůj styl.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!