Tašky Lamborghini z uhlíkových vláken

Publikováno: 29.08.2011 13:58 | Petr Hájek

Firma Lamborghini používala a používá uhlíková vlákna, stejně jako řada dalších firem z branže, při výrobě svých závodních modelů aut. Poprvé v historii ji ale napadlo také utkat z nich materiál do podoby látky, ze které nakonec vnikla tato série slušivých tašek.

 

2011-08-29-1
 

 

Tašky se pyšní elegantním uhlazeným vzhledem s mosaznými doplňky pokrytými za pomoci galvanizace palladiem. Cvočky jsou ručně přidělávané a lemuje je bavlna. Vše ruční práce zkušeného experta.

Jsou situace, kdy člověk ocení u svých zavazadel pohodlí přenášení aspoň nějakých věcí a přesto s sebou nechce (nebo nemůže) tahat batoh, velký kufr či něco podobného. Takováto taška je skvělým řešením daného dilematu a navíc k ní člověk získá i dokonalý design, provedení a materiály, jak je u Lamborghini zvykem.

Tašky jsou nabízeny celkem ve třech verzích: Messenger Bag, Carbon Envelope Bag a Carbon Travel Soft Bag. První je mířena na běžného kancelářského zaměstnance, který relativně často „papíruje" a vyřizuje vše možné ve městě či na úřadech. Messenger Bag má rozměry 15" x 4" x 12" a může být váš za 1 524 USD.

Pokud jde o Carbon Envelope Bag, tak ta cílí na stejné osoby, ovšem s tím, že nabízí více prostoru - třeba na balíček nebo obálku. Carbon Envelope Bag má rozměry 13" x 12" a poskytuje oddělené prostory na telefon, dokumenty a diáře. Cena dosahuje 1 234 USD.

Co se týče Carbon Travel Soft Bag, pak zde jde o model s rozměry 20" x 9" x 11" celkově vhodný pro cestování kratšího dosahu. Cena dosahuje 2 105 USD.

Tašky nejsou (a nebudou) v přímém prodeji, každou si zákazník musí objednat přímo u firmy.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!