Tipy na letní slevy zimních online výprodejů, díl 1.

Publikováno: 23.07.2010 11:35 | Petr Hájek I když je jasné, že v aktuálně probíhajícím horku zřejmě nikdo nebude chodit ve svetrech a kabátech, je teď nejlepší čas k probrání online výprodejů zimního zboží.

1. Pletený svetr Paul Stuart


Ať si kdo chce, co chce říká, pletené svetry mají stále svoje kouzlo. Jsou silné, teplé, svědčí jim stárnutí a když je člověk sežene od nějaké značky v branži, pak je jasné, že i kvalita bude na přední příčce. Cena u kusu ze snímku aktuálně spadla z 387 USD na 249,75 USD.

 

 

2. Filson Mackinal Cruiser Jacket


Pokud jde o bundu Filson Mackinal Cruiser Jacket, tak ta patří k jedněm z nejklasičtějších kousků v nabídce značky Filson, kde je již téměř stovku let - cca od roku 1910. Filson si za bundu sice účtuje kolem 330 USD, nicméně v toto roční období nebude problém ji sehnat i za 250 USD.

 

 

3. Fairfax Fair Isle Tie


Stejně jako zimnímu oblečení, výprodejová doba přeje i levným kravatám, takže je poměrně lehké najít nějaký evergreen hodící se takřka ke všemu. Jako třeba kravatu na snímku zlevněnou ze 130 USD na 69 USD.

 

 

 

4. Golden Bear Distress Goat Bomber Jacket


Firma Golden Bear ze San Francisca produkuje podobné kožené bundy již někdy od roku 1922, takže si můžete být jisti, že ví, co dělá. Vlastně si u ní můžete být jisti ještě další dvojicí věcí: za prvé, budete se v ní cítit jako v příslovečné bavlnce a za druhé, zapomeňte, že bude stát v říjnu tolik, co teď (z 695 USD zlevněná na 199,95 USD).

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!