Tipy na stylové kostýmy

Publikováno: 30.10.2010 13:51 | Petr Hájek Ne snad, že bychom nějak přehnaně holdovali zahraničnímu svátku Halloween, ale jistě budete souhlasit, že nějaké ty kostýmové tipy na všelijaké party, soutěže a recesistické akce určitě neuškodí znát.

 

1. Fidel Castro

Známá kubánská figurka se napodobuje relativně snadno a přitom jde o kostým maximálně efektní. Stačí k tomu olivová košile, kalhoty a čepice, se kterou může být kapku problém v sehnání, stejně jako s hustými vousy u bezvousých. Ve finále samozřejmě nesmíte zapomenout ani na legendární doutník.

 

2010-10-30-1

 

2. John Lennon

Inspirace v hudebních ikonách je mnoho, takže si každý může vybrat „tu svoji" nejoblíbenější. Pokud máte delší vlasy a vousy, můžete jít třeba za Johna Lennona. Postačí k tomu bílé kalhoty i bílá košile, kytara, případně i paruka a již zmíněné vousy. Dlouhé vlasy jsou u maskových modelů v zimě praktické - více vás samozřejmě zahřejí.

 

2010-10-30-1

 

3. Pepek námořník

Trochu náročnější na přípravu, ovšem efekt bude maximální. K modrým kalhotám, žlutému pásku, černému triku s červeným límcem je třeba sehnat i onu skvělou námořnickou čepici, obří rukávy se symbolem kotvy no a pochopitelně neměl by chybět ani nějaký ten špenát, pepkovsky zkřivená tvář a drsný hlas námořníka.

 

2010-10-30-1

 

4. Hilda

Vzít si na sebe kostým stejného pohlaví není až takový problém, ovšem skutečně jen ti nejtvrdší z nejtvrdších recesistů zvládnou kostýmy ženské - jsme si jisti, že s Hildou z Oktoberfestu roznášející pivo budete slavit úspěchy, kam se podíváte. Oblečení příliš složité není - postačí návštěva ve skříni po babičce, poté i v zelenině (prsa) a jedna paruka.

 

2010-10-30-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!