Tipy na zimní kabáty

Publikováno: 25.09.2012 20:13 | Václav F. Mensa

Od úspěšných mužů se očekává, že budou mít styl. Předpokládá se, že když mají dostatečné příjmy, je nezbytné pečovat o sebe a dát to alespoň částečně najevo. Bohužel, v této zemi je v povědomí zarytá myšlenka, že jakmile vlastní muž jeden kvalitní oblek, automaticky má styl. Avšak, oděv je jednou, nikoliv jedinou podmínkou stylu.

Pánské zimní kabáty 2012

Zdroj: onlinefashionmagazine.info

Stylový muž se obklopuje správnými věcmi, jezdí ve správném voze, používá správnou kosmetiku a jednoduše, žije stylově po všech směrech. Další důležitá věc je chování. Jakmile muž začne v autě s otevřenou střechou nadávat jako chuligán na fotbale, ani oblek od Brooks brothers a BMW to nezachrání. V následujícím článku a postupném seriálu se pokusím osvětlit jednotlivé části stylového života.

Pánské zimní kabáty 2012

Zdroj: madeinchina.com

Blíží se zima a při procházkách ozářenými ulicemi měst nic nezahřeje tolik, jako skvělý, kvalitní kabát. Pánský svrchník je jediná možnost jak být v zimě elegantní. Bundy nechte na lyže nebo něco takového, opravdu.

Tweed Wool Pea Coat with Detachable Fur Collar

Zdroj: blogspot.com

I když nemáte desetitisíce na luxusní kabáty, nemusí to být nutně problém. Jak řekl Pierre Balmain - Vtip je v tom nosit norkový kožich, jako by to byl obyčejný kabát, a nosit obyčejný kabát, jako by to byl norkový kožich.“ I jednoduchý postoj udělá své. S nahrbenými zády bude i drahý kabát vypadat ošuntěle. Takže rovná záda.

Pánské zimní kabáty 2012

Zdroj: onlinefashionmagazine.info

Stylový muž by měl mít v svém šatníku přinejmenším dva zimní kabáty. Ovšemže černý dlouhý kabát. Měl by dosahovat ke kolenům, nebo mírně pod ně ale rozhodně ne dál.Ke kabátu, který je dlouhý až na zem totiž schází jen černé brýle a obsazení v Matrixu. V této oblasti pánské módy nelze příliš experimentovat, avšak, lze si pohrát s příjemnými detaily. Kupříkladu zadní díl límce z černé kůže, zatímco je celý kabát z kašmíru a vlny je zpestřením. Velmi inteligentním, nevtíravým zpestřením. Lze najít i zajímavé, extravagantněji střihově řešené kabáty s asymetrickým předním krajem, dvouřadým zapínáním nebo se zdobenými manžetami a límcem.

Pánské zimní kabáty 2012

Zdroj: suitupp.com

Takový kabát je vhodný nejen na každodenní pochůzky po městě, nákupy s drahou polovičkou v Pařížské ale i na večerní oblek při cestě do opery nebo divadla. Vždy bude působit upraveně a luxusně.

Pánské zimní kabáty 2012

Zdroj: jmbarnardo.ie

K ležérnímu obleku či jen k tmavým denimovým kalhotám se skvěle hodí kabát v barvě velbloudí srsti. Tato osvědčená klasika stejně jako Trech-coat nevyjde z módy. Značka Burberry produkuje právě krom Trech-coats i zimní kabáty z kombinace ovčí vlny a kašmíru. Vlákno je odlehčeno takže není těžké a dovoluje naprosto volný pohyb. Vypodšívkovaný typickou, kostkovanou tkaninou už není jen kabátek, nýbrž téměř nejlepším přítelem. Budete stát ve sněhu, do okna koukat na plápolající krb a přesto tam nepůjdete, protože víte, že vás nezahřeje tolik, jako kabát.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!