Tipy pro stylovou domácnost, díl 1.

2010-03-25-1
25.03.2010 14:31 | Petr Hájek

Domov je pro každého z nás místem, kde trávíme zdaleka nejvíce času, proto se určitě vyplatí nepodcenit výběr jeho stylových doplňků.

Křeslo ve tvaru květu


Přírodní a přitom moderní, jednoduché a přitom složité, tak to je toto křeslo od korejského designéra Eeranga Parka. Celá konstrukce sestává z pouhých 8 plátů navzájem ohnutých pod úhlem 35°, takže ti šikovnější z vás (či majitelé těch správných známých) si je mohou vyrobit svépomocí a nemusí čekat, až se objeví na trhu.

 

 

Dřevěné PC


Jen máloco více utvrdí stylovost domácnosti, jako poctivé dřevo. A když už přijde na věc, proč si jím neobalit třeba kompletní PC? Bude to jistě osvěžující jak pro vás, tak i pro okolí nebýt neustále obklopen šedým plastem. Ceny za podobná řešení začínají  v zahraničí zhruba na hranici 200-300 USD.

 

 

Domácí pec na pizzu


Domácí pizza je věc, kterou určit neurazíte žádnou z návštěv a když ji navíc budete servírovat z této elegantní pece, ovace na váš um jistě nebudou brát konce. Pec má dokonce i otevřený plamen (propanový, nikoliv dřevěný), takže kůrčička na sýru bude prostě dokonalá! Jen ta cena 6 500 USD to trochu kazí...

 

 

Bydlení tak trochu jinak


Jestliže to chcete se stylovostí dotáhnout na opravdu první ligu, pak zvažte pořízení nějakého originálního bydlení. Designér Aristide Antonas umístil jednu takovou obytnou buňku do zrušeného přepravního kontejneru. Stylové to je určitě, nicméně uznáváme na druhou stranu, že to není nic pro osoby, které trpí klaustrofóbií.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!