Tipy pro stylovou domácnost, díl 2.

Publikováno: 06.04.2010 13:42 | Petr Hájek

Domov je pro každého z nás místem, kde trávíme zdaleka nejvíce času, proto se určitě vyplatí nepodcenit výběr jeho stylových doplňků.

Stůl jako ze sci-fi


Kávový stolek nazvaný Light Beam je skutečným skvostem do sbírky domácích podivností technologicky orientovaných jedinců – obsahuje v sobě totiž tisíce malých LED diod, které mu dodávají opravdu maximálně neobvyklý zjev. Vizáž se navíc v průběhu času mění. Cena ani možnost objednání prozatím nebyla oznámena. 

 

 

Pivní sedačky do domácího baru

Domácí bar si kromě kvalitního pití a skvěle nachlazených drinků žádá i tu správnou atmosféru. A jelikož se většinou navíc u baru sedí, rozhodně nic nepokazíte tím, když nepodceníte ani výběr sezení. Sedačky na snímku lze vyrobit v zásadě dvojím přístupem. Jednak vypít patřičný počet soudků a pak na ně nasadit svépomocně vyrobenou horní část, nebo si pořídit za 200 USD sadu s názvem Keg Stool Kit, která již obsahuje všechny potřebné součástky.


Křeslo Sensation


To, co vypadá napůl jako prolézačka pro děti a napůl jako mučicí nástroj španělské inkvizice, je ve skutečnosti supermoderní relaxační křeslo s názvem Sensation od designéra Alexandra Christoffa. Křeslo neposkytuje pouze pohodlné sezení/ležení, ale také umožňuje sledovat věc dle chuti a výběru na malém vestavěném displeji. Apropos, displej, dle našeho názoru je už příliš, ba nepohodlně malý.


Vizuální retro

Oblíbeným trikem, jak dosáhnout velkého stylového efektu, je smíchat styl starý s tím novým – kupříkladu poslední plazmové/LCD/OLED techniky a okolí obrazovky jakoby vystřižené z 60. let minulého století.  Podobné řešení se již čile prodává, a pokud se k jeho nákupu někdo odhodlá, tak si musí nejprve zvolit typ displeje (42 – 65“) a poté jeho okolí (Art Deco nebo to, co vidíte dole). Cena dělá dle kombinace 7 495 – 11 495 USD.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!