Tipy pro stylovou domácnost, díl 7.

Publikováno: 15.11.2010 14:30 | Petr Hájek

Domov je pro každého z nás místem, kde trávíme zdaleka nejvíce času, proto se určitě vyplatí nepodcenit výběr jeho stylových doplňků.

Křeslo Double od Sand & Birch

Jestli něco nikdy nepřestane vzbuzovat dojem, tak je to v domácnosti právě nábytek - jako třeba ten dnešní připomínající trochu obří kost dinosaura. Nejmodernější návrh italského studia Sand & Birch nese název Double a jak napovídá jeho jméno, mohou se na něj do měkké kůže posadit hned dvě osoby najednou.

 

2010-11-15-1

 

Piáno CrystalRoc od Steinway & Sons

Rovněž i firma Steinway & Sons se v poslední době vytáhla. Tím máme samozřejmě na mysli její kreaci CrystalRoc, což je ve své nejhlubší podstatě klasické piáno, ovšem je pokryté více jak milionem křišťálů Swarowski. Unikátnost vaší luxusní rezidence s ním zkrátka vzroste do nebeských výšin. Jen pozor, ať za něj neutratíte rozpočet na několik inkarnací dopředu - 800 000 USD není málo.

 

2010-11-15-1

 

Zbraňový sejf od Pendleton Valuables Management

Ať už plánujete revoluci nebo jen zbraně sbíráte, tak či onak budete potřebovat kvalitní trezor. Ten od společnosti Pendleton Valuables Management uchová zároveň 54 pistolí a 40 pušek. Nejlepší na tom všem ale je, jak jsou zbraně uloženy - na otočném motorizovaném podstavci podobně jako zákusky v cukrárně. Potěší i přisvícení interiéru 400 LED. Cena je přijatelná: 6 795,- není tak mnoho.

 

2010-11-15-1

 

Sedátko Moon Bench

Údajně jedno z nejpohodlnějších posezení, jaké si unavený člověk může dopřát. Sedátko v sobě kříží modernu i klasiku a k tomu navíc i nepřehlédnutelný tvar Měsíce. Moon Bench je k dispozici hned ve dvou variantách: Úplněk a Poloviční Měsíc (a ne, slečna není součástí dodávky!). Komu se nechce jezdit pro sedátko do LA může zaúkolovat nějakého lokálního tvůrce nábytku.

 

 

2010-11-15-1

 

 

2010-11-15-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!