To nejlepší z golfového stylu Masters 2011

Publikováno: 10.04.2011 13:47 | Petr Hájek

Jak se dá z povahy jejich sportu předpokládat, golfisté samozřejmě musí pečlivě kopírovat počasí a trendy, aby měli při své hře a výkonu maximální pohodlí. A proč se potom neinspirovat u těch nejlepších?

Ian Poulter

Možná znáte, možná neznáte, ale tento model se jaksi podezřele podobá tomu z golfově zaměřeného filmu Caddyshack. Při stylovosti není na škodu kapku invence, takže prosté přebírání komplet nelze doporučit. Na kalhotách tohoto typu určitě není nic špatného, jenom mají svoje místo a čas jako vše ostatní. A taky je nenoste neustále...

 

2011-04-10-1

 

Ryo Ishikawa

Nemusíte mít 180 cm a 75 kg pro to, abyste si mohli dovolit štíhlá obtažená trika a totéž platí i pro kalhoty. Je jedno, zda máte figuru zformovanou sportem nebo pizzou, šikovně nošené upjaté věci vás trochu zeštíhlí a tak nějak "zestřízliví" váš vzhled. Jen pozor, ať správně rozlišíte kalhoty, ke kterým se pásek hodí a ty, kam nikoliv...

2011-04-10-1

K.J. Choi (a další)

Tak, jak se pro buddhisty a bráhmany otáčí kolo života, tak se i ve světě módy otáčí kolo barev - dříve či později se tudíž i ta nejšílenější barva opět dostane (jen na čas pochopitelně) do módy. Poslední dobou se opět probojovaly na špici pelotonu odstíny oranžové, melounové a podobných ovocných tónů. A právě podobné barvy byly k vidění i u řady golfových profesionálů.

2011-04-10-1

Edoardo Molinari

Každý skutečný muž by se měl dostat přes stylové předsudky a pořídit si aspoň něco růžového (ne, pití růžového vína nestačí...) - tričko nebo polo-košile se na léto přímo nabízí. Nebo ještě jinak: může být v očích ženy snad odvážnějšího muže, nežli ten, který se nebojí nosit právě růžovou?

2011-04-10-1Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!