To nejlepší z jarního stylu pro rok 2011 - díl 2.

Publikováno: 12.03.2011 13:08 | Petr Hájek

Jako při každé změně ročního období, také ku příležitosti příchodu letošního jara se dočkáme tisíců novinek a jejich vzájemných kombinací. Vybrat z té záplavy skutečně to nejzajímavější je úkol doslova nemožný, ale přesto jsme se o to pokusili...

5. Nejlepší boty


Ze všech pokusů o inovace a originálních přístupů nakonec stejně nejlépe působí osvědčená semišová klasika od Sperry Top-Sider. Jejich zvláštní odstín zajišťuje zároveň nepromokavost i zajímavou barvu najednou. Jsou měkké, pohodlné, co víc si od bot přát? I ta cena není tak úplně k zahození - 150 USD.

 

2011-03-12-1

 

6. Nejlepší kalhoty


Přímo od značky, která zrevolucionalizovala khaki odstín (ten do žluta, ne ten zelený) pochází i tento kousek kalhot.  Bavlněné kalhoty ze snímku jsou k mání v celkem 8 odstínech, přičemž je pravidlem, že po jejich nanesení na látku firma vždy aplikuje nějaké další postupy, aby vypadaly kalhoty drsně, letitě a obnošeně. Kalhoty mohou být vaše za 60 USD.

 

2011-03-12-1

 

7. Nejlepší žaket


Ze všech těch všudypřítomných military a baseball-like sportovních sak se nám jeví jako nejzajímavější kousek právě ten s názvem Paul Smith Jeans v barvě lilku (samozřejmě s dokonale jemnou texturou kůže). Bunda stojí 1 125 USD (ta košile je mimochodem od 7 for All Mankind a přijde na 149 USD).

 

2011-03-12-1

 

8. Nejlepší jeansy


Podobně jako značky L.L. Bean a Orvis, také Lands' End Canvas pro letošek nachystala spousty džín v kapku nostalgickém "heritage" střihu. Tento kousek každopádně naznačuje, že člověk může mít zároveň pohodlné jeansy, vypadat dobře a přitom chodit i v kalhotách relativně rozumně levných (50 USD).

 

2011-03-12-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!