To nejlepší z jarního stylu pro rok 2011 - díl 3.

Publikováno: 27.03.2011 15:09 | Petr Hájek

Jako při každé změně ročního období, také ku příležitosti příchodu letošního jara se dočkáme tisíců novinek a jejich vzájemných kombinací. Vybrat z té záplavy skutečně to nejzajímavější je úkol doslova nemožný, ale přesto jsme se o to pokusili...

9. Nejlepší plášť

Plášť Jack Spade zaujal hned z několika důvodů. Drtivá většina ostatních má totiž příliš mnoho knoflíků, příliš krátkou délku nebo třeba příliš velký výstřih, Jack Spade je ovšem dokonalým kompromisem mezi všemi a to za stále docela příjemných 595 USD.

2011-03-27-1

 

10. Nejlepší košile

I když je košile základem garderoby každého stylového muže, vsadíme se, že většina z nich o švédském výrobci košil Eton dodnes neslyšela. Ta nabízí své košile ve stovkách střihů, v nichž si přijdou na své jak tradicionalisté, tak i příznivci užších variant. Firmě je prorokována velká budoucnost, nakonec, už si letos otevřela i první pobočku v New Yorku... Kousek na snímku stojí 245 USD.

2011-03-27-1

 

11. Nejlepší pulovr

Jestliže jste zapřisáhlým odpůrcem triček pro některé příležitosti, avšak jste na druhou stranu také líní zapínat stopětatřicet knoflíků u košile, pak je rozumným kompromisem pěkný pulovr (ne svetrového, ale košilového typu), které se poslední dobou opět začínají dostávat do módy, což chápeme - jsou univerzální i praktické. Pulovr od J. Crew na fotce je k mání za 75 USD.

2011-03-27-1

 

12.  Nejzajímavější ponožky


I do této relativně tradiční oblasti vnesl Paul Stuart něco zajímavých novinek - mezi letošními rozhodně zaujaly tyto, které ovšem přijdou na 43 USD za pár, což není pro řadu lidí za ponožky právě málo...

 

2011-03-27-1

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!