To nejlepší z letošního street-stylu, díl 1.

Publikováno: 20.10.2010 16:53 | Petr Hájek Street-style je osobitou součástí módy týkající se ulic, veřejných míst a když už přijde na věc, také všelijakých venkovních restaurací, podniků a kaváren. A jelikož se stylem je vhodné pamatovat na všechny příležitosti, určitě je na místě nepodcenit ani tuto oblast. 

Ačkoliv nám budou tradicionalisté jistě tvrdit, že mužům puntíky příliš nesedí, když se vše správně zkombinuje a vybere se rozumná barva, efekt je dokonalý bez ohledu na pohlaví. Puntíkované může být cokoliv, třeba i košile, kterou určitě doprovoďte několika maskulinními prvky pro zdůraznění přirozené mužnosti: zejména několikadenní strniště a tlusté "kostěné" brýle zde udělají divy.

 

2010-10-20-1

 


Model druhý a třetí jsou kapku volnější letní povahy. Zatímco komplet pravý je dokonalý sám o sobě, levý by snesl náhradu brýlí za již řečený mužnější typ (nic proti nošení některých ženských brýlí, nicméně tyto s bílou obroučkou se opravdu hodí spíše pro ženu a na pláž, nežli pro muže a do street-stylu). Kupodivu ke kompletu vlevo docela sedí i do červena laděné kalhoty.

 

2010-10-20-2

 


Léto nám již sice dávno vzalo za své, to ale samozřejmě neznamená, že bychom se nemohli potěšit či inspirovat pro období nadcházející. U podobných modelů na každý pád stojí za to si nejprve ujasnit, zda nosit rukávy krátké, vyhrnuté či dlouhé, rozhodně je ale nechte na obou rukou stejné.

 

2010-10-20-3

I zde je relativně běžná kombinace světle béžových, modrých, černých a bílých prvků rozbita rudými ponožkami u pravé osoby. Pokud se nechystáte do nějakého VIP podniku, pak samozřejmě proč ne...

 

2010-10-20-2

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!