To nejlepší ze street-stylu (úvod)

Publikováno: 18.01.2011 18:21 | Petr Hájek Velmi specifickou skupinkou stylovosti je tzv. street-style, který bývá často trestuhodně přehlížen a to i přesto, že na ulicích trávíme hned po domácnosti a práci zdaleka nejvíce času. 

Street-style má některá svoje velmi zajímavá specifika. Kupříkladu musí být univerzální, jelikož často nevíte, kde skončíte za pár hodin. Muž na snímku si mohl vyjít na nákup, stejně jako na procházku podél řeky nebo pro doutníky. Ovšem sedět mu to bude i v kavárně, když náhodou narazí na známého ze školy...

2011-01-18-2

 


Rozhodně se nedá říci, že by nebyl ani druhý model zajímavým kouskem. Na této relativně normální šedomodré kombinaci jsou zajímavé celkem tři věci: jednak je to kapesník originálních barev, dále retro-like taška, za níž by se nemusel stydět ani kdejaký mág a do třetice vzorek na obleku a kalhotách, jenž je po bližším prozkoumání zčásti tečkovaný a zčásti páskovaný.

 

2011-01-18-2

 


A další mistrovské dílo ulice. Košile, kravata i plášť jsou opět velmi standardní, ovšem okolí je dokonalost sama. Tlusté kostěné brýle a dvoutýdenní strniště spolu s kloboukem s napůl ohnutou krempou a páskovaným zeleným šátkem navíc vytvářejí originální kombinaci, která zkrátka chytne za oko a nepustí.

 

2011-01-18-2

 


Ležérně bafající muž s dopisem je zajímavý hned dvěma věcmi, jednou z nich je opět pestrý šátek a tou druhou je šála, která je ovšem interesantní hned nadvakrát: jednak tím, jak je nošená uvnitř (kouzlo nechtěného aneb mikrotrend týdne) a v druhé řadě i tím, jelikož potvrzuje, že i mužům může sedět červená až vínová barva.

 

2011-01-18-2

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!