To nejpodivnější pro stylovou domácnost

Publikováno: 20.11.2010 14:33 | Petr Hájek Co se týče vlastního stylu, tak ten člověk nemusí vždy a nutně vyjadřovat jen pomocí věcí nošených na sobě. Vynikající možnosti vám v tomto směru dává i váš byt, kterým o sobě řeknete skutečně mnoho - chce to jen mít nápad, být neotřelý a hlavně být stylový.

1. Kulatá křeslo-knihovna

My, lidé, jsme doslova posedlí hranatými tvary - bydlíme v hranatých domech, máme hranatá okna, hranaté postele, místnosti, stoly, klávesnice, monitory, peněženky a tuny dalších věcí. Rozbít tuto hranatost jedním vhodně zvoleným prvkem je tedy velmi stylové. Prvním zajímavým tipem je pro dnešek tato kulatá knihovna, která zároveň poslouží jako křeslo. Jediný problém by snad mohl být s tím, nalézt k ní další vhodný kus nábytku...

 

2010-11-20-1

 

2. Odkazový obraz

Na holé zdi bytu by měl samozřejmě přijít nějaký ten obraz, ale ne jen tak ledajaký, který vám právě padnul pod ruku. Jestliže patříte k technologickým fanatikům (resp. profesorům z oboru), nabízí se možnost pověsit si na zeď internetový odkaz na svoji vlastní stránku s historií vašeho klanu, fotkami a dalšími věcmi. Ono pole čtverečků je nutno pro získání odkazu vyfotit mobilem (resp. zpracovat v patřičném programu na PC). Obraz je dostupný ve 3 velikostech a ve 24 barevných kombinacích. Služba se jmenuje DNA 11 a stojí 440 USD.

 

2010-11-20-1

 

3. Pivní PC

Každý správný hardcore majitel PC by samozřejmě svého PC miláčka ani nezapnul bez toho, aniž by si jej nejprve sám nějak příslušně nevymódil. Kupříkladu majitel na snímku se rozhodl svoji case přepracovat do podoby pivního skla, což je unikát, jež stál dotyčného spoustu času i námahy, nicméně jak vidno, efekt je dokonalý.

 

2010-11-20-1

 

Hodnocení článku:Komentáře

Fluid Dress aneb šaty z vody měnící odstíny Fluid Dress aneb šaty z vody měnící odstíny Máme před sebou opět další milník v historii lidského odívání - doposud totiž, když chtěl někdo změnit barvu svého oblečení,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!