Travel Detalis: stylový světoběžník

Publikováno: 12.10.2012 16:53 | Jiří Hofbauer

Trussardi přináší všem světoběžníkům stylovou cestovní sadu, která si klade za cíl zpříjemnit cesty. "Travel Detalis" však neslouží jen pro potěšení. Výnosy z prodeje podpoří výzkum léčby rakoviny nadace Fondazione Veronesi.

Trussardi: Travel Detalis

Zdroj: Trussardi

Při tvorbě "Travel Detalis" designéři Trussardi pamatovali na to, že cestovní příslušenství musí spojovat prvotřídní kvalitu, jednoduchost a praktičnost. Cestovní sada však je víc než jen stylovým kouskem.

Smyslem je finanční pomoc nadaci Fondazione Veronesi v boj proti rakovině. Jedná se o financování výzkumného projektu zkoumající léčebné vlastnosti kurkumi, která podle několika studií výrazně snižuje zánětlivé procesy, které vedou k rakovině a celé řady kardiovaskulárních onemocnění.

Ručně šitá sada je vyrobena z materiálu, označovaného jako Crespo. Všechny části setu však využijete nejen na dalekých cestách ale i doma. Spací maska, komfortní hedvábné trepky, jemně obšitá složka na dokumenty s řadou přihrádek je dokonalou kombinací funkčnosti a stylu. K tomu dvě visačky na zavazadla s onačením cílová destinace a domov.

Trussardi: Travel Detalis

Zdroj: Trussardi

Sadu je možné pořídit ve dvou barevných variantách – temně modrá a stříbrná. Pokud v nejbližší době budete procházet centrem italského Milána rozhodně do vlajkového butiku Trussardi na náměstí Piazza della Scala 5 zavítejte. Sadu lze objednat i na trussardi.com s doručením až do České republiky.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!