Unikátní hi-tech kříženec mezi hodinkami, mobilním telefonem a náramkem

Publikováno: 23.06.2010 14:25 | Petr Hájek Moderní doba příliš nepřeje tradičním hodinkám, nakonec, rozhlédněte se sami - všechny ty prvorepublikové pantáty v kloboucích a s cibulemi v rukou dnes nahradily takřka dokonale mobilní telefony. 

 

 

Přitom snad není stylovějšího doplňku mužské garderoby než právě hodinky, dokonce známe i ženy, které si jich na muži všímají jako naprosto první věci. No ale to již kapku odbočujeme, nás dnes bude zajímat hlavně jistá stylová novinka, která v jednom spojuje skutečně mnoho.

 

 

Náramek na obrázcích okolo ve skutečnosti není náramek, ale do tvaru náramku ohnuté zařízení, v němž se kříží jak nejmodernější technologie, tak i mnoho ze stylové nostalgie minulých let a produktů, které již takříkajíc „odvál čas" (zejména onen jakoby otočný číselník).

 

 

Náramek může mít libovolný povrch, výzdobu či barvu, jedno ale bude vždy stejné - při běžném nošení na ruce zařízení ukazuje čas. Jasnější to jistě bude po pohledu na snímky. Jak se sami můžete přesvědčit, nejedná se o nějaký trapný náramek s digitálními hodinkami, ale o plně projekční řešení, jež promítne určitý čas na ruku nebo podložku.

 

 

Pokud jde o volací část, tak ta je k dispozici neustále, jen se majitel náramku samozřejmě musí naučit zařízení patřičně ovládat - tvůrce tvrdí, že se budou čísla vybírat na otočném číselníku a poté se stiskem horní části potvrzovat. Jeden se skoro nemůže dočkat, až si přečte SMSku promítnutou na ruku.

 

 

Autor návrhu, pan Jung Dae Hoon, se nechal slyšet, že vše je zatím ve stádiu konceptu, doufejme ale, že se jej brzy někdo „chytí" a uvede do praxe.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!