Vhodné oblečení do horkých dní

Publikováno: 11.07.2012 09:59 | Václav F. Mensa

Je to jedinečný prvek. Na horkém slunci je vzdušná a chladí, v letní noci zahřeje. Řeč je o bílé, bavlněné nebo lněné košili. Nemusí být dokonale vyžehlená, naopak je dobré, když působí nedbale protože ještě zvyšuje dojem z odpočinkového léta. S takovou bělostnou košilí vypadá pleť opálená a svěží. Prostě dokonalá letní investice.

Bílá košile

Zdroj: stylegent.wordpress.com

Na rozdíl od košil které se nosí k obleku, košile letní nemá vyztužený límec a často ani manžety a tudíž nijak člověka neomezuje v pohybu. Další výhodou přírodního, lehkého materiálu je rychlé schnutí. Pro takovou košili postačí na slunci čtyřicet minut a je suchá až až.

Pánský letní styl

Zdroj: styleforum.net

Další výhodou je její luxusní vzhled. Skutečně působí mnohem stylověji a luxusněji, než bavlněné tričko s potiskem či výšivkou. Nic proti nim, barevná trička jsou všechno, avšak ne luxusní.

Kvalitní bílá košile z přírodního materiálu na léto by měla být ve sportovním střihu a tudíž s podélným vybráním na předním díle a se samostatným dílem na horní část zad kvůli lepší možnosti pohybu.

Stylový muž by měl vypadat upraveně. Možná by měl působit tak, že se nebojí investovat do svého vzhledu. V košili tohoto typu lze strávit celý den v horkém přímořském letoviskům, následně jít na večeři a poté na noční projížďku lodí, kupříkladu. Je skvěle zkombinovatelná s béžovými plátěnými kalhotami či krátkými kalhotami. Výrazným prvkem mohou být kupříkladu náramky z kožených řemínků nebo velké, letecké sportovní hodinky.

Sandály nepatří mezi hezké boty. Kompletně nepatří vůbec mezi hezké věci avšak, čas od času lze najít mezi luxusními značkami tento druh obuvi, který působí elegantně a skvěle se hodí k výše zmíněnému outfitu. Například značka Louis Vuitton nabízí otevřené pánské boty z jemné hovězí kůže v odstínech hnědé a černé.

Louis Vuitton sandals

Zdroj: louisvuitton-outlets.us

Sandals

Zdroj: flickr.com

Mezi letními oděvy není tak snadné najít něco, co působí luxusně, elegantně a příjemně. Není to tak snadné jako s dokonalým oblekem. Nicméně, výše zmíněná cesta je dobrým způsobem, jak si zachovat styl i když je 30 stupňů ve stínu.

Letní styl

Zdroj: athenites.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!