Vonět stylově jako James Bond

Publikováno: 19.10.2012 14:09 | Pavel Lopušník

Představte si exotický bar, kdesi v latinské Americe. Čistá, panenská příroda, šumící moře, nádherné pískové pláže, na kterých je lidí pomálu. Domorodce zde téměř nepotkáte, a pokud ano, můžete si být jistý, že jde o přítele zdejšího režimu. Diktátor, který zde vládne, tady cizince trpí jenom kvůli valutám, které sem každé léto přivážejí. Nicméně prostí obyvatelé jsou ukrytí za zdmi, ohraničující svět luxusních hotelů a chudinských čtvrtí. Jste tajný agent, který má tohle všechno nadobro změnit. Jste muž s povolením zabíjet a tohle povolení hodláte využít.

1

Zdroj: heute.at

Popíjíte lahodný koktejl a díváte se kolem sebe. Těch pár lidí, co tu je, se líně prochází po pláži, znaveni vedrem a dusnem. Ve vzduchu je cítit smrt, snoubící se s mořskými akordy a vůněmi vzácných dřev, na které tu při procházkách můžete narazit. Náhle se z nenadání vedle vás objeví ta nejkrásnější dívka, jakou jste v životě potkal. Letmo se dotkne vaší ruky a vám je už od počátku jasné, že dnešní večer rozhodně nebudete sám. Opětujete její úsměvy, letmé doteky a něžná slůvka. Dnešek nikdy neumírá, to zítřek bude patřit smrti. Děkujete Bohu, že jste muž, a že jste právě tady a právě teď.

2

Zdroj: fashion.telegraph.co.uk

Den se pomalu chýlí ke konci. Jste zahaleni do vůně, která v sobě spojuje rafinovanou kombinaci bergamotu, zeleného jablka, kapradí a levandule s dřevitými tóny. Je to vůně mužná a elegantní, vůně, která charakterizuje vaše drsné já, jenž má i svou jemnou stránku. Ta neznámá kráska z pláže vás jemně políbí na tvář a pořádně se k vám přivine, jakoby chtěla, aby něco z té vaší vůně zůstalo i na jejím těle. Cítí se v bezpečí, protože je tu s vámi. Vteřina je pro vás jako věčnost a vy nechcete, aby tenhle den skončil. Jenže čas má svůj vlastní řád, nezávislý na vašich přáních.

Je ráno a vy se probouzíte do nového dne. Dívka je pryč a vy chvíli ležíte v posteli a přemýšlíte, zda to všechno nebyl jen krásný sen. Nakonec vstanete,  jdete se oholit a ta vůně vám připomene včerejší večer. Jste Bond, James Bond a tohle je váš život, vaše vůně a váš styl.  

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!