Výběr z newyorkského streetstylu

Publikováno: 03.03.2011 11:40 | Petr Hájek

Jen horko těžko bychom hledali nějaké světové město, ve kterém se kříží více stylových vlivů a kultur, nežli právě New York. Je tedy zřejmé, že je to pro příznivce kvalitního streetstylu hotový ráj.

 

2011-03-03-1


Barvy jsou veskrze sladěné, rovněž si povšimněte onoho dobrého triku u pláště spočívajícího v použití tolika knoflíků na rukávu, kolik jich máte na břiše. Dotyčný vpravo si snad jen mohl odpustit tu rtěnku, která u většiny mužů působí nepřirozeně.

 

 

2011-03-03-1


Když už investujete nemalou sumu do hodinek, určitě nebude na škodu, když budou občas i vidět. Na druhou stranu, musí to působit hladce a normálně a nikoliv nuceně. Za vypíchnutí stojí na snímku i zajímavá kravata s modrými puntíky.

 

 

2011-03-03-1


Moderní materiály mají jistě svoje přednosti, ovšem poctivá kožešina (nikoliv nutně pravá) má také svoje kouzlo, jak se můžeme sami přesvědčit na tomto obrázku s bundou jakoby vystřiženou z filmu o pilotech z 2. Světové války. Opasek se u bundy rovněž často nevidí a obří kožené manžety už teprve ne.

 

 

2011-03-03-1


Nikde není napsáno, že se přes zimu člověk musí zříci veselých barev a chodit pouze v hnědé, šedé, zelené a podobných odstínech. Modrá košile šitá žlutou a oranžovou nití působí svěže i vesele a spolu s šátkem a taškou tvoří velmi pohlednou kombinaci.

 




Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!