Vypůjčete si mobil dle svého aktuálního stylu

Publikováno: 13.04.2011 13:21 | Petr Hájek

Na českém internetu se chystá nová služba jménem pujcovna-mobilu.cz, která by mohla připadat stylu dbalým osobám jako relativně velmi zajímavá.

 

2011-04-13-1


Pokud patříte k osobám, které styl dodržují opravdu dokonale pečlivě, pak jistě víte, jaký bývá často problém sladit ve finále detaily, které jak známo dělají dokonalý dojem. Ono totiž sice jde mít dokonalou stylovou sestavu, ale pak se ve finále vše dá nesmírně snadno pokazit nevhodně vybraným doplňkem.

K podobným myšlenkám jste jistě již někdy dospěli i vy nad jedním z nejdůležitějších doplňků moderního člověka - nad mobilním telefonem. Pokud si zrovna chcete z recese vzít na nějakou akci něco růžového, pak by jistě byl vtip dokonalý s růžovým mobilním telefonem. Naopak na jiné akce se zkrátka absolutně nehodí sytě červený mobil od Ferrari atd.

Autoři služby si zřejmě byli vědomi, že existují osoby, pro které je mobilní telefon/komunikátor i více, než jen prosté komunikační a zábavné zařízení, takže plánují začít půjčovat mobilní telefony a smartphony různých barev, různých typů a za různé ceny.

Web zatím není plně funkční, předpokládáme však, že jeho rozjetí bude záležitost několika málo dní až týdnů. A jaké zde budou ceny? Za růžový Samsung Galaxy S zde dáte 60,- Kč za den. Pro změnu za černou Nokii E55 rovných 45,- Kč za den. No, jsme zvědavi, jak si podobná služba povede právě na českém trhu...

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!