Zásady stylového muže, díl 2.

Publikováno: 03.06.2010 15:15 | Petr Hájek

Oblékání a styl nemusí vždy nutně znamenat jen to, že vydáte za oblečení, doplňky, módu, kosmetiku a zástřih kvantum peněz. I toto sice pro někoho může být stylem, nicméně pro všechny ostatní si v našem seriálu uvedeme pár zásad, jak získat co nejvíce stylovosti za co nejrozumnější peníz.

Zásada 5.

Dejte si pozor na chycení do prodejových a akčních pastí. Je sice pěkné na nějaké oficiální výprodejové akci získat za levný peníz  různé kousky šatstva a ještě se pokochat pohledem na spoře oděné hostesky, ale nezapomeňte, že když kupujete nějakou věc jen proto, že je na ni 80 % sleva a nemáte v plánu ji nikdy nosit, tak tím peníze přirozeně nešetříte, ale právě naopak.

 

 

Zásada 6.

Naučte se navigovat v obchodech různých značek a nevynechejte absolutně žádný kout. Dokonalá životní kombinace žaketu, kalhot, košile a dalšího příslušenství může být klidně již za příštím rohem a byla by samozřejmě škoda ji "prošvihnout".

 

 

Zásada 7.

Zaměřte se vždy výhradně na jednu věc. Jestliže chcete dát dohromady kombinaci, nad kterou by se opravdu oblízl i Mastroianni, nenakupujte vše na jednom místě či v jeden den, ale věnujte každou cestu jedné konkrétní věci. Jednou kalhotám, jindy kravatě, potřetí botám atd. Šance na vytvoření dokonalé kombinace se totiž takto řádově zvýší.

 

 

Zásada 8.

Častokrát k vylepšení vašeho vzhledu není potřeba kupovat nějakou ultra-drahou novinku, ale bohatě postačí originálně a jinak nakombinovat to, co už máte ve své skříni. Nakonec, právě takto vzniká vlastní osobitý styl - nosíte věci, ke kterým máte citový vztah a něco pro vás znamenají.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!