Zásady stylového muže, díl 4.

Publikováno: 10.07.2010 13:20 | Petr Hájek

Oblékání a styl nemusí vždy nutně znamenat jen to, že vydáte za oblečení, doplňky, módu, kosmetiku a zástřih kvantum peněz. I toto sice pro někoho může být stylem, nicméně pro všechny ostatní si v našem seriálu uvedeme pár zásad, jak získat co nejvíce stylovosti za co nejrozumnější peníz.

Zásada 13.


Sbírejte kontakty na zajímavé e-shopy, prodejce, dovozce a vše další z branže. Každý trochu zběhlý manažer vám jistě rád potvrdí, že jestli je něco opravdu k nezaplacení, tak roky budovaná sbírka kontaktů z branže. No a jelikož i tyto vaše kontakty budou mít zase kontakty svoje, exponenciálně se zvyšuje šance na nalezení požadovaného kusu šatstva.

 

 

Zásada 14.


Skutečným rájem pro zajímavé modely a levné mužské doplňky typu pásky apod. Jsou lokální armyshopy. Rozhodně je tedy nepodceňte jen proto, že jejich klientela není prioritně zaměřena právě na vás a módu. Mezi armádními přebytky lze často nalézt doslova poklady.

 

 

Zásada 15.


Šikovným zdrojem pro pohodlná cestovní saka a obleky jsou všechny ty moderní hypermarkety, megamarkety a ultramarkety. V nich lze totiž kromě butiků věnovaných konkrétním značkám nalézt také obecné výprodeje po sezóně a tuny podobných akcí.

 

 

Zásada 16.


Platí, že částka, jakou vydáte za oblek, sako, kalhoty nebo co právě kupujete, se bude lišit v závislosti na tom, kdy do příslušného obchodu vkročíte. Naučte se proto dokonale znát slevový kalendář pro co nejvíce (a největších) obchodů poblíž. Promyšleným časováním nákupních slev sice přijdete o exkluzivitu novinek, na druhou stranu ale lze hravě ušetřit 30-70 % peněz za sezónu (rozuměj, lze je vrazit do něčeho jiného)!

 

 

Hodnocení článku:



Komentáře

Hodinky Halios BlueRing Hodinky Halios BlueRing V moderním hodinkovém světě jsou dnes inovativní a převratné designy poměrně vzácné, většina modelů sdílí základní rysy se... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!