Zásady stylového muže, díl 5.

Publikováno: 01.08.2010 10:22 | Petr Hájek Oblékání a styl nemusí vždy nutně znamenat jen to, že vydáte za oblečení, doplňky, módu, kosmetiku a zástřih kvantum peněz. I toto sice pro někoho může být stylem, nicméně pro všechny ostatní si v našem seriálu uvedeme pár zásad, jak získat co nejvíce stylovosti za co nejrozumnější peníz.

Zásada 17.

Najděte si skvělého krejčího. Nikdo jiný totiž nebude schopen „dostat" více z vámi právě pořízených (či již vlastněných) šatů. Jak najít toho nejlepšího ve čtvrti anebo městě je docela prosté. Zkrátka se zeptejte několika mužů, jejichž styl obdivujete, kde šijí.

 

 

Zásada 18.

U již zmíněného nalezeného krejčího si nechte přešít jakékoliv starší věci, které zkrátka nemůžete opustit, ale jež na druhou stranu už vykazují známky nošení či vyšlosti z módy - máme na mysli akce typu zúžit rukávy, zkrátit kalhoty apod. Po pár šikovných úpravách oblek často rázem vypadá, jako že stál 5x tolik.

 

 

Zásada 19.

Podržte si rodinné stylové dědictví. V každé rodině se dědí nějaký zajímavý stylový předmět. Kupříkladu staré Omegy přecházející z otce na syna jsou hotovým klenotem. A když už podobnou věc nosíte, dávejte si na ni pozor...

 

 

Zásada 20.

Letní šortky si nekupujte, ale vyrábějte. Jestliže máte zachovalé kalhoty, jež vykazují jen mírné natrhnutí úplně dole na jedné z nohavic, rozhodně je nevyřazujte, ale raději si z nich udělejte šortky - začátečníkům se doporučuje začít stříhat zhruba 2,5 cm pod koleny.

 

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Lexikon ohrožených druhů stylových mužů  (prázdninové cestování) Lexikon ohrožených druhů stylových mužů (prázdninové cestování) Cestujete rádi? Vím, poněkud hloupá otázka, pro čtenáře našeho ezinu, který si uvědomuje, že styl moderního muže je ovlivněn poznáváním... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!