Zásady stylového muže, díl 6.

Publikováno: 21.08.2010 11:38 | Petr Hájek Oblékání a styl nemusí vždy nutně znamenat jen to, že vydáte za oblečení, doplňky, módu, kosmetiku a zástřih kvantum peněz. I toto sice pro někoho může být stylem, nicméně pro všechny ostatní si v našem seriálu uvedeme pár zásad, jak získat co nejvíce stylovosti za co nejrozumnější peníz.

 

Zásada 21.

Jestliže budete nosit od hlavy až k patě highendové labely, neudělá vás to stylovým, jak by se snad někdo mohl mylně domnívat. Udělá to z dotyčného manekýna, jací jsou k vidění za výlohou. Styl vyžaduje minimálně osobní přístup, kreativitu a ochotu experimentovat.

 

 

Zásada 22.

Buďte sami svým vlastním holičem! Ať si váš tradiční holič říká co chce, stříhání není až tak složitá a náročná činnost. Nakonec, kdo jiný než právě vy dokonalé ví, jak chcete zastřihnout? Jen pozor s odvážnějšími modely, na rozdíl od Excelu nebo Wordu zde nemáte vrácení předchozího kroku...

 

 

Zásada 23.

I v drogérii se dá s trochou přemýšlení ušetřit: dát půl výplaty za všelijaké vody po holení, zvláčňovače kůží a podobné přípravky sice taky jde, ale průměrný (a šikovný) muž si bohatě vystačí s trojicí věcí - balzámem ze včelího vosku na rty (mnohem lepší řešení než známá tyčinka s jelením lojem), nějakým rozumně kvalitním produktem pro denní očištění obličeje a do třetice univerzálním tekutým mýdlem (tj. na ruce, vlasy i tělo).

 

 

Zásada 24

Pozor na svého největšího nepřítele - moly a jim podobné potvůrky žeroucí vaši garderobu. Lépe kapka prevence v řádu desetikorun navíc, jak poté sedět nad zničenými věcmi za desetitisíce...

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!