Zásady stylového muže, díl 7.

Publikováno: 12.09.2010 16:09 | Petr Hájek

Oblékání a styl nemusí vždy nutně znamenat jen to, že vydáte za oblečení, doplňky, módu, kosmetiku a zástřih kvantum peněz. I toto sice pro někoho může být stylem, nicméně pro všechny ostatní si v našem seriálu uvedeme pár zásad, jak získat co nejvíce stylovosti za co nejrozumnější peníz.

Zásada 25.

Mějte se na pozoru před opravdu extrémně levnými obleky s pochybným původem. Zařadit bychom si sem mohli i šití na dovolené někde v Thajsku od místního krejčího. Může to být jistě zajímavé obohacení garderoby i prožitků, nicméně, létat přes půl světa jen proto, abyste stáli pak hodiny u krejčího?

 

 

Zásada 26.

Velmi zajímavým zdrojem se pro nejrůznější typy ošacení jeví eBay a podobné aukční weby. Jestliže se rozhodnete využít jejich služeb, pak se nebojte být co nejvíce specifický v tom, co hledáte, dále pohlídejte si konec aukce a seďte na rychlém připojení a do třetice, znejte pochopitelně svoje hranice stylové i finanční (jen proto, že je něco levné, by pro věc ještě zákonitě nemuselo znamenat automatický nárok na místo ve vaší skříni).

 

 

Zásada 27.

Kdo hledá, najde, takže i když nalezení zajímavých kousků nelze pokládat za automatické, takřka jistě můžete naopak počítat s tím, že když hledat nebudete, svoje šance tím nijak nezvýšíte a nenajdete nikdy a nic. A že to může být zajímavý nález - levné oblekové ponožky, zajímavé kravaty, ...

 

 

Zásada 28.

Jistě každému majiteli VIP bot to je již dávno známé, ale pro jistotu to ještě jednou připomeneme: o své boty se starejte a ony vám na oplátku vydrží celý život. V případě, že to myslíte se stylem vážně, nelze vystačit s jedním párem a naopak, nemá cenu dát za boty veškeré dostupné finance, jelikož jsou obvykle jen částí oblečení (pokud chodíte jen na nudapláže, pak bereme zpět...).

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!