Zvuk vašeho hlasu jako přívěšek

Publikováno: 05.06.2012 13:52 | Petr Hájek

Jestliže hledáte pro někoho opravdu unikátní dárek, dozajista nenajdete nic lepšího a speciálnějšího...

 

2012-06-05-1

Zdroj: David Bizer

 

Je na tom zároveň cosi geekovského, ale i velmi stylového - vždyť jakou osobitější ozdobu si lze pro někoho (třeba nám milovaného) představit, nežli přívěšek vytesaný z našeho hlasu? Služba funguje jednoduše - pošlete svůj hlas a jeho unikátní struktura vln se pak stane akrylátovými, dřevěnými či stříbrnými disky.

 

2012-06-05-1

Zdroj: David Bizer

 

Svůj výběr si pak můžete pověsit na co uznáte za vhodné - od osvědčené kůže, přes elastické pružné věci, až po PVC. Samozřejmě nemusí také nutně jít jen o náhrdelník, ale klidně také náramek nebo ozdobu určenou na nohu, je to na vás, stejně jako co necháte zpodobnit.

 

2012-06-05-1

Zdroj: David Bizer

 

Za projektem i zhotovením stojí berlínské studio David Bizer a jelikož žádné dva hlasy nejsou stejné, těžko najdete pro jinou osobu lepší připomínky svého já. Rovněž hlas je natolik složitá záležitost, že prakticky nehrozí, že byste řekli stejnou věc naprosto a dokonale stejně - ze stotisíců amplitud je zkrátka vždy vysochán naprostý originál. Jakási "hlasová fotka".

 

2012-06-05-1

Zdroj: David Bizer

 

Aby autor nápadu lépe pomohl s realizací, nabízí dokonce ke stažení software, s jehož pomocí si člověk může zvolit a vybrat, co chce a je počas celého procesu perfektně instruován.

 

2012-06-05-1

Zdroj: David Bizer

 

Pakliže se rozhodnete i vy k pořízení, pak pomněte, že vlny působí lépe na tenčích materiálech a kratších větách. Cena dělá dle typu a dalších parametrů 29-49 EUR.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!