Móda bez příčiny

Publikováno: 16.03.2017 18:00 | Adam Maturkanič

Jak už bylo na našem webu mnohokrát zmiňováno, pánská móda a styl nejsou jen o padnoucím obleku, naleštěných polobotkách a kravatě ladící s ponožkami. Muži, kteří chtějí vypadat skvěle v každé situaci, se musí podle dané situace umět také obléct. To obnáší určitá pravidla. Pravděpodobně se na pracovní pohovor neobléknete stejně jako na páteční večer v baru. Ovšem při každé příležitosti by člověk měl ukázat skrze to, co nosí, jaký doopravdy je. Móda je umění a uměním se člověk vyjadřuje. Stylů oblékání je spousta a my se dnes zaměříme na bad boys.      

1

Zdroj: Pinterest

Kožená bunda

Rebelství nemá pravidla. Má ale jisté jednotící prvky. Tím prvním a nejdůležitějším je kožená bunda. Je to něco jako pro Spidermana jeho latexový převlek. Bez něj by to nebylo ono. Tak stejně to má badboy bez kožené bundy. Pokud jste student a zrovna nemáte peněz na rozhazování, nezoufejte. Značky jako Zara nebo H&M mají širokou nabídku koženek, které se pohybují okolo 1500 Kč a vypadají stejně dobře jako ty z pravé kůže. Pokud, ale bude chtít podtrhnout váš rebelský vzhled i pořádnou motorkou, tak k té doporučuji radši investovat – minimálně kvůli bezpečnosti - do bundy kožené.

2

Zdroj: Pinterest

Džíny

Druhým symbolem jsou džíny. U výběru džínů si je nezapomeňte pořádně vyzkoušet, ohmatat kvalitu a typ materiálu. Není denim jako denim a mezi materiály najdete jak lehoučký strečový, tak těžkou a nepoddajnou látku pracovních kalhot amerických dělníků z počátku 20. století. Určitě si nekupujte široké džíny, pokud je neumíte dobře zkombinovat. Extra obtažené skinny jeans si mohou dovolit jen ti opravdu hubení. Ideální volbou je střih slim. Škálu barev máte vskutku širokou, ať už odstíny modré nebo černé. Zelené a béžové kalhoty jsou také pěkné, ale ty tady dnes nepleťme. Pořádný punk je ale i lakovaný denim.

3

Zdroj: Pinterest

V-neck

Obyčejné tričko bez potisku s tvarem výstřihu ve tvaru V, v černé nebo bíle barvě. Víc slov není třeba. Určitě v tomto případě moc neexperimentujete. Pokud by se vám zdálo obyčejné tričko bez potisku moc obyčejné, sáhněte po kvalitní značce - třeba Saint Laurent. Ten ve svých kolekcích dlouhodobě nabízí úžasné rockové kousky.

4

Zdroj: Pinterest

Kožené kotníkové boty

Jako poslední bod bych rád zmínil vysoké kožené boty. Klasické chelsea boots jsou dobrou volbou. Barva nejlépe černá nebo hnědá. Ale pokud chcete něco výraznějšího, jistě se něco najde. Kovbojské boty se cvočky? Proč ne, ale, proboha, vkusně! Ostruhy si může dovolit jen opravdový místní šerif...

5

Zdroj: Pinterest

Svůj vzhled můžete podtrhnout koženými náramky a prstýnky nebo také tetováním. Jestli jste vášnivými kuřáky, máte u tohoto stylu plus, pokud nejste, tak máte aspoň plus k vašemu zdraví. Jestli vás tento článek zaujal a chcete vypadat v očích (nejen) žen jako bad decision, tak směle do toho. Důležitá poznámka na závěr. Ne každému takový styl padne a ne každý se může například v kožené bundě cítit dobře. Takže před nákupem všech vašich ingredienci se pořádně rozhodněte, jestli je tento styl právě pro vás. Móda je odrazem životního stylu, filozofie, hudby, kterou posloucháme, názorů a cílů. Image rebela se dá nakoupit v řetězcích, ale pokud nesedí k vaší osobnosti, budete spíš pro smích...

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!