Moderní technologie už i ve Vaší ložnici! Polohovací postele a masážní matrace

Publikováno: 08.05.2013 11:43 | PR

Moderní technologie se staly neoddělitelnou součástí našeho bydlení. Nyní vstupují také do ložnice. Polohovací postele, masážní matrace a další technické lahůdky dodávají chvilkám našeho odpočinku nový rozměr.

bendova postel

Zdroj: pullman.cz

Polohovací postele nabízejí jedinečný komfort

Vysoké luxusní postele Pullman a Kuperus jsou proslulé svým elegantním vzhledem a vysokým komfortem, který svým majitelům přináší. Není divu, každou postel lze totiž plně přizpůsobit individuálním přáním zákazníka. Na požádání může být Vaše postel také polohovací. Stačí ji vybavit pokrokovým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Postel může mít až 3 motory včetně unikátního systému Slide-back, který dokáže proměnit vysokou postel v pohodlné křeslo, a to během pouhých 20 vteřin. Výrobce pamatuje také na Vaše zdraví, a proto je součástí polohovacího systému automaticky vysuvná podpora krční páteře.

Epirus_100811_255

Zdroj: pullman.cz

Vzhledem k tomu, že jsou motory zakomponované do konstrukční části postele, není vybavení postele polohovacím systémem na úkor jejího vzhledu. A jejich chod je takřka neslyšný.

Masážní matrace na dálkové ovládání

Kdo si chce dopřát ještě více pohodlí, může zvolit model polohovací postele s možností zabudování masážního systému do matrace. Vybavit postel masážním systémem nabízejí některé typy matrací Kuperus. Až zatoužíte po masáži, stačí jen stisknout tlačítko na ovladači. Matrace je rozdělena na minimálně 5 zón a v každé zóně na další 2 části, které mohou být nezávisle aktivovány, buď samotným uživatelem, nebo dle naprogramovaných masážních programů. Nastavení intenzity, rychlosti a střídání jednotlivých zón je plně ve Vaší režii.

kuperus postele sfeervisual-08

Zdroj: pullman.cz

Polohovací postele a masážní matrace najdete v showroomu Luxury Sleeping v Praze na Vinohradech. Načerpejte inspiraci a nechte si zhotovit postel svých snů. Pak nezbývá, než Vám popřát sladké sny. www.pullman.cz

pullman 2

Zdroj: pullman.cz
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!