Módní ilustrátor Ivan Kasaj vystavuje v Pánské pasáži

Publikováno: 14.03.2013 01:40 | Jiří Hofbauer

Ivan Kasaj je absolventem školy užitkového výtvarnictví v Bratislavě. Na vysoké škole se od umění uchýlil k reklamě a získal titul PhD. z marketingové komunikace. Kreativní duch a studium zavedlo Ivana Kasaje až do reklamní agentury Wiktor Leo Burnett Bratislava, kde se stal art directorem, teamleaderem a kreativcem. Kreativita a invence nezůstala bez povšimnutí, a tak dostal Ivan Kasaj řadu ocenění ve světě i ve své rodné domovině. Za zmínku stojí například Golden Epica Awards Paris, Grand Prix na Cristal festivalu Crans Montana, Zlatý klinec Bratislava nebo Zlatá pecka a mnohé další ceny.

Když se Ivanovi narodil syn, vrátil se do domovské Trnavy. Začal se věnovat pánské módě a stylu, což se stalo jeho druhou vášní. Začal se živit jako ilustrátor na volné noze a spojil tak svoje nadšení pro tvorbu ilustrací a stylovou módu. Dnes si jeho práci můžete prohlédnout například v obchodě Le Premier v Pánské pasáži.

Z řad zahraničních klientů se Ivan Kasaj může pochlubit ilustracemi kolekce pánských doplňků na Pitti Uomo, pracemi pro Cravatta Pelliano, Romeyn tailors, nebo stylovými ilustracemi pro palubní magazín Austrian Airlines. Dílo Ivana Kasaje obdivují módní ikony jako je Lino Leluzzi, Luca Rubinacci nebo Simone Marchetti.

V Pánské pasáži na pražských Příkopech do 28. března můžete přijít podívat právě na výstavu Ivana Kasaje. Výstavu můžete navštívit ve všední dny mezi 10.00 a 20.00 hodinou a o víkendech mezi 10.30 a 18.00 hodinou. K vidění je deset inspirativních pláten a v případě vašeho zájmu si je můžete zakoupit za cenu 7 500 CZK.

1
10

Zdroj: Ivan Kasaj, Facebook

7
11

Zdroj: Ivan Kasaj, Facebook

5
12

Zdroj: Ivan Kasaj, Facebook

6
9

Zdroj: Ivan Kasaj, Facebook

8
Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!