Módní nevěra

Publikováno: 27.04.2017 18:00 | Štěpán Molitor

Jak poznáte podnikového právníka od tatéra na volné noze? Snadno, každej vypadá jinak, že ano... Hudba, kterou posloucháme, filmy, co si pouštíme stále dokola, naše ambice, politická přesvědčení, životní filozofie, vkus. Tohle všechno (a nemusí to být vědomě) prezentujeme naším způsobem oblékání jako ve výkladní skříni. 

Vlastní styl si budujeme dlouhodobě. V raných fázích života se často mění, časem se ale ustálí a stane se naší vizitkou. A pak to je tak, že mám plnou skříň hader, ale pořád nosím to samý... Je ale škoda ustrnout na místě.

men-all-black-cool

Zdroj: Pinterest

V módě, na rozdíl od života, nevěra není vůbec na škodu. Nosíte každý den obleky? Překvapte sami sebe a vyberte si místo dalších rámových polobotek nějaký úlet z poslední kolekce tenisek SUPREME X LOUIS VUITTON. Jedete si svůj all black styl? Odložte nákup dalšího černého svetru na neurčito a pořiďte si třeba lehký bomber se zlatými výšivkami. Každý den vyjdete z domu v úzkých džínách? Zkuste rozevláté vlněné kalhoty se sámky. „Hodit vidle“ do statu quo je neuvěřitelně osvěžující. Svůj obvyklý styl nezradíte a vždy se k němu budete vracet. Flirtování s trendy je vzrušující a dodá vašemu oblékání šmrnc. A co je ještě lepší – módní nevěra se netrestá očistcem.

 

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Průvodce světem kávy pro moderního muže Průvodce světem kávy pro moderního muže „Dobrý den, prosím jedno espresso bez mléka.“ Po sem to jde. A pak téměř vždy přijde ta otázka: „A chcete malé, nebo větší?“... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!