Motosalon představuje novinky, na které byste se měli těšit

Publikováno: 22.02.2014 20:19 | PR

Za 14 dní otevře brněnské výstaviště brány pro největší přehlídku motocyklů, čtyřkolek a příslušenství v České republice. Bude se vážně na co koukat. Podívejte se na novinky, které na vás čekají?

BMW: Expanze "vodních" boxerů pokračuje

Německý výrobce BMW Motorrad pokračuje v zavádění nových kapalinou a vzduchem chlazených boxerů do dalších modelů. Novinkou je i cestovní koráb K1600GTL Exclusive nebo sportovní naháč S1000R, který je odvozený od superbiku S1000RR.

BMW

Zdroj: Motosalon, BVV

Honda přichází s 15 novinkami

Stejně jako v předchozích letech i v roce 2014 Honda výrazně inovovala. Pro letošní sezónu připravila 15 nových nebo přepracovaných modelů, které budou všechy k vidění na Motosalonu. Mezi nejdůležitější patří tři motocykly nové generace řady NC s motorem o obsahu 750ccm, dále pak modely CB650F a CBR650F. ¨

HONDA-CB650F_Naked

Zdroj: Motosalon, BVV

Yamaha představí „Darkside of Japan“

Zásadní novinkou pro rok 2014, která bude oficiálně představena na výstavě Motosalon, je motocykl MT-07, který dále rozšiřuje naši řadu MT pod heslem „Darkside of Japan“. Je to motocykl, který vrátí zábavu, adrenalin a požitek zpět do ulic.

YAMAHA-MT-07

Zdroj: Motosalon, BVV

Hlavním tahákem Piaggia Group bude Vespa Primavera

Největší novinkou koncernu Piaggio Group pro rok 2014 je bezesporu skútr Vespa Primavera. Nová Primavera nahrazuje stávající model LX a částečně přebírá některé linie Vespy 946. Nabízí novou úroveň komfortu, technických inovací a jízdních vlastností.

A-Spirit-17 Vespa Primavera 125

Zdroj: Motosalon, BVV

Triumph letos vsadil na nové cruisery Thunderbird

Britská značka Triumph se letos rozhodla potěšit především vyznavače pohodové jízdy v sedle křižníku silnic. Zatímco Thunderbird Commander dává na odiv inovovaný a svalnatý design v kombinaci s širokými koly a pneumatikami, verze LT se spíše orientuje na vyznavače retro modelů.

TRIUMPH-ThunderbirdCommander

Zdroj: Motosalon, BVV

Harley – Davidson v kompletní sestavě

Legendární Harley-Davidson představí svou kompletní modelovou řadu včetně nejnovějších touringů Rushmore, ukázku limitované série Ultra Limited CVO a především pak zcela novou evropskou verzi Harley-Davidson Ultra Tri-Glide.

Harley_Davidson - Ultra Tri-Glide

Zdroj: Motosalon, BVV

KTM uvede nejsilnější sériový naháč Super Duke R

Rakouská KTM letos uvede na český trh nejsilnější sériově vyráběný motocykl bez kapotáže KTM 1290 Super Duke R. Sportovní stroj s uctyhodným výkonem 132 kW bude hlavním tahákem na stánku značky na Motosalonu.

KTM-SUPER_DUKE R

Zdroj: Motosalon, BVV

Kawasaki u nové Z1000 vsadila na brutální design

Kawasaki letos přichází s dvojicí agresivních litrových modelů Z1000. Vedle nahaté verze bude k dispozici i model s polokapotáží pod označením SX. O pohon se stará brutální čtyřválec o výkonu 142 koní, který dodává dostatek síly od nejnižších otáček.

Kopie---Kawasaki-Z100sx

Zdroj: Motosalon, BVV

KYMCO má novou výkonnou čtyřstovku

Výrobce skútrů KYMCO letos přichází na trh se třemi novými modely. Vedle přitažlivého naháče CK 1 jde o skútr s velkými koly People GT 300i ABS a sportovně laděný stroj Xciting 400i ABS.

KYMCO-Xciting 400i ABS

Zdroj: Motosalon, BVV

QUADRO s vylepšeným tříkolovým skútrem

Značka Quadro po prvotním modelu tříkolového skůtru 350 D, představeném již před dvěma roky, ukáže na Motosalonu jeho druhou evoluci s názvem Quadro 350 S.

Quadro-S_RB

Zdroj: Motosalon, BVV

Access Motor prodloužil svou užitkovou čtyřkolku Max700i

Nejvýraznější novinkou u dovozce čtyřkolek ASP Group pro letošní rok je užitkový model Access Motor Max700i LONG. Jde o prodlouženou dvoumístnou variantu v tuzemsku stále populárnější čtyřkolky Access MAX 700i. Další velkou novinkou bude teprve nedávno představená na 50 palců zúžená verze nejradikálnější a nejsportovnější offroadové side-by-side čtyřkolky současnosti - Arctic Cat Wildcat.

ASP group - MAX_700i_LONG_side

Zdroj: Motosalon, BVV

S Royal Enfieldem do kavárny

Dlouho očekávanou novinkou u indické značky Royal Enfield se na sklonku minulého roku stal čistokrevný cafe racer pod označením Continental GT. Na Motosalonu budou k vidění i nové barevné kombinace modelů Bullet EFI, které v současnosti tvoří většinu prodeje.

ROYAL ENFIELD

Zdroj: Motosalon, BVV

BCE přichází s vychytanou tříkolkou

Představí novou verzi cestovní tříkolky Can-Am Roadster Spyder RT LTD 1330 ACE. Osazena tříválcovým příčně uloženým motorem ROTAX 1330 ACE o výkonu 115 hp a novou šestistupňovou sekvenční převodovkou vykazuje výraznou úsporu paliva.

BCE

Zdroj: Motosalon, BVV

Suzuki s maxi endurem

Letošní horkou a dlouho očekávanou novinkou je maxi enduro SUZUKI V-Strom 1000 ABS, který uspokojí nároky i nejnáročnějších cestovatelů. Tento motocykl byl inspirován kultovním modelem DR750S-BIG, na který navazuje nejen výjimečným dizajnem, ale také pružným motorem s mohutným točivým momentem ve středních otáčkách.

SUZUKI

Zdroj: Motosalon, BVV

Skútry Peugeot s vyzývavým tvarem

Skútry Peugeot výrazně vyčnívají v silném konkurenčním poli díky francouzskému smyslu pro elegantní vzhled a vyzývavému tvaru. Spolu s nadprůměrným zpracováním, výkonnými motory s nízkou spotřebou a výbornou ovladatelností se skútry PEUGEOT staví na pozici jednoho z nejvýznamnějších výrobců skútrů prodávaných v Evropě i v ostatních zemích.

Peugeot

Zdroj: Motosalon, BVV
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!