Movember aneb každý knír se počítá!

Publikováno: 10.11.2015 00:23 | Jiří Hofbauer

Jako každý rok i letos přinese listopad akci Movember, charitativní kampaň zaměřenou na osvětu a prevenci rakoviny u mužů. Muži po celém světě si nechávají narůst knír, aby dali najevo, že jsou si vědomi závažnosti problému, odpovědnosti za své zdraví, a aby řekli „ano“ aktivní péči o své tělo. Přidejte se také a koupí produktu podpořte dobrou věc i vy!

DMC_Movember copy

Zdroj: Dove

K celosvětové listopadové výzvě Movember se už podruhé připojuje také Dove Men +Care. Stejně jako organizátoři výzvy věříme, že máloco ovlivňuje každodenní život člověka víc, než právě zdraví, a že je potřeba o ně dobře pečovat. Moderní, zodpovědný muž se totiž věnuje svému pracovnímu i osobnímu životu naplno. Nasazení v práci, vášeň pro koníčky, být oporou rodiny a přátel – to vše vyžaduje celého muže. Dove Men +Care se ztotožňuje s hodnotami kampaně Movember, protože bez péče o sebe není zdraví.

Akci můžete jednoduše podpořit i vy, a to nejen prostřednictvím registrace na oficiální webové stránce Movember a přispěním libovolné částky, ale i pouhým nákupem vašeho oblíbeného produktu Dove Men +Care. Část zisku z prodeje této pečující řady pro muže během měsíce listopadu půjde prostřednictvím sbírky Movember na konto českého nadačního fondu Muži proti rakovině.

Více informací o produktech, jejichž koupí v listopadu můžete podpořit charitativní projekt Movember najdete na stránkách Dove.cz.

dovebodywash

Zdroj: Dove

Vybrat si můžete z celé řady sprchových gelů na tělo a obličej, deodorantů či tuhých antiperspirantů, včetně dvou letošních novinek: Dove Men+Care Hydration Balance, sprchového gelu s jedinečnou technologií Micromoisture, která uzamyká přirozenou vláhu v pokožce, a Dove Men+Care Sensitive Shield, sprchového gelu s hypoalergenním složením vhodným pro citlivou pokožku.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!