Mr. Burberry, muž, na kterého se nezapomenete

Publikováno: 03.05.2016 10:02 | Jiří Hofbauer

Muž kontrastů. Klasický, přitom však moderní, sofistikovaný a smyslný. Klasická elegance se vzpurným postojem. Autentický a britský. Jeho domovem je Londým, město jemnosti a překvapení. Stejně jako on, rafinovaný a elegantní, ne dokonalý nebo nedotčený. Energický a neochotný definovat svůj styl.

2016_MR_BURBERRY_BTS_GENERAL_RGB_CROPPED_12

Zdroj: Burberry

Mr.Burberry je nejvýznamnější pánskou vůní Burberry roku 2016. Je inspirovaná ikonickým trenčkotem Burberry a městem Londýn. Městem plným velkých kontrastů a rozporů. Je současná, a přitom klasicky britská. Vyzařuje moderní a mužnou smyslnost.

Smyslná, bylinná a dřevitá toaletní voda Mr.Burberry mísí klasické tóny britského parfémářství s neočekávanými ingrediencemi. Současná, sofistikovaná a smyslná vůně se otevírá nótami křehkého a šťavnatého grapefruitu. Střižená svůdným základem zemitého vetiveru a kouřového dřeva guaiac.

Flakon je inspirovaný černým trenčkotem a jeho detaily. Robustní uzávěr odkazuje na rohovinové knoflíky. Ručně vázaný uzel na anglickém černém gabardénu oslavuje tuto inovativní textilii vynalezenou Thomasem Burberry před více než 100 lety.

Tváří kampaně je britský herec a muzikant Josh Whitehouse, který se ve filmu kampaně z dílny Steva McQueena objevuje spolu s modelkou Amber Anderson. Významnou sloužkou videa je i hlas a hudba Benjamina Clementine a jeho tracku I Won’t Complain.

Kromě toaletní vody ve velikostech 50 ml, 100 ml a 150 ml vůni můžete mít neustále při sobě díky cestovnímu balení o velikosti 30 ml. Novinkou je také parfemovaný olej na vousy. Má nemastné složení, je hydratující, a proto je olej vhodný i po ošetření před holením nebo po něm. Není tak zdaleka určen jen vousáčům.

Pro každodenní použití je pak určen hydratační, který osvěžuje a zjemňuje oholenou pánskou pokožku. Nechybí ani deo spray, sprchový gel a deo stick.

P.S. Na britském eshopu Burberry vám na flakón vygravírují i vaše iniciály!

Mr.-Burberry-Fragrance-Forbes-1200x780

Zdroj: Burberry
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!