Mr. Natty, pánská kosmetika, která nezapadne

Publikováno: 07.04.2015 20:48 | Jiří Hofbauer

Výstřední, zajímavá a kvalitní kosmetika pro pány, tak se mluví o britské značce pánské kosmetiky Mr. Natty, pod kterou je podepsaný vyhlášený londýnský holič Matt Raine. Produkty Mr. Natty jsou určené především na péči o vousy a vlasy. V nabídce značky jsou tak vyživující elixíry na vousy, vosky na vousy, speciální hlína do vlasů, tvarovací pasta na vlasy, ale i mýdla či balzám na rty a mnohé další speciální produkty. Širokou nabídku produktů od této ikonické značky nově nabízí obchod Gentleport, který sídlí v Pánské pasáži.

Mr. Natty je další čistě britskou značkou kosmetiky v sortimentu obchodu Gentleport. Na rozdíl od tradičních a noblesních značek Taylor of Old Bond Street a The Piccadilly Shaving Co., které Gentleport má také v nabídce, je Mr. Natty odlišný především balením svých produktů. Extravagantní krabičky se neztratí v žádné koupelně. Pro svoji vysokou kvalitu si tuto kosmetiku velmi rychle oblíbili gentlemani z celého světa, stejně tak například členové britské královské rodiny.

Není hlína jako hlína. Přírodní výrobek na vlasy od Mr. Natty pro tvarování vlasů s vůní kokosu, medu a citronu je ideálním přípravkem pro muže, kteří se nebojí kvality a tradice. Hlína zachovává vlasy matné a hodí se hlavně pro pány s kratšími vlasy. Gentleport speciální hlínu na vlasy prodává za 530 korun.

hlina

Zdroj: Gentleport

Dlouhý vous si zaslouží pořádnou péči! Vyživující elixír tak ocení nejenom hipsteři, ale jednoduše i pánové, kteří se rádi honosí knírkem. Elixír na vousy od značky Mr. Natty je vyrobený ze směsí oleje z jadérek hroznů, broskví a esenciálních olejů jako vetiver, pačuli, bergamot, borovice a jalovec. Blahodárná přípravek na váš vous koupíte v Gentleportu za 290 korun.

elixir

Zdroj: Gentleport

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak Scott Shuman potkal Porsche 911 Targa GTS Jak Scott Shuman potkal Porsche 911 Targa GTS Německá automobilka Porsche se spojila se známým módním fotografem Scottem Shumanem z blogu The Sartorialist a na přejezdy mezi módními... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!