Mr. Natty, pánská kosmetika, která nezapadne

Publikováno: 07.04.2015 20:48 | Jiří Hofbauer

Výstřední, zajímavá a kvalitní kosmetika pro pány, tak se mluví o britské značce pánské kosmetiky Mr. Natty, pod kterou je podepsaný vyhlášený londýnský holič Matt Raine. Produkty Mr. Natty jsou určené především na péči o vousy a vlasy. V nabídce značky jsou tak vyživující elixíry na vousy, vosky na vousy, speciální hlína do vlasů, tvarovací pasta na vlasy, ale i mýdla či balzám na rty a mnohé další speciální produkty. Širokou nabídku produktů od této ikonické značky nově nabízí obchod Gentleport, který sídlí v Pánské pasáži.

Mr. Natty je další čistě britskou značkou kosmetiky v sortimentu obchodu Gentleport. Na rozdíl od tradičních a noblesních značek Taylor of Old Bond Street a The Piccadilly Shaving Co., které Gentleport má také v nabídce, je Mr. Natty odlišný především balením svých produktů. Extravagantní krabičky se neztratí v žádné koupelně. Pro svoji vysokou kvalitu si tuto kosmetiku velmi rychle oblíbili gentlemani z celého světa, stejně tak například členové britské královské rodiny.

Není hlína jako hlína. Přírodní výrobek na vlasy od Mr. Natty pro tvarování vlasů s vůní kokosu, medu a citronu je ideálním přípravkem pro muže, kteří se nebojí kvality a tradice. Hlína zachovává vlasy matné a hodí se hlavně pro pány s kratšími vlasy. Gentleport speciální hlínu na vlasy prodává za 530 korun.

hlina

Zdroj: Gentleport

Dlouhý vous si zaslouží pořádnou péči! Vyživující elixír tak ocení nejenom hipsteři, ale jednoduše i pánové, kteří se rádi honosí knírkem. Elixír na vousy od značky Mr. Natty je vyrobený ze směsí oleje z jadérek hroznů, broskví a esenciálních olejů jako vetiver, pačuli, bergamot, borovice a jalovec. Blahodárná přípravek na váš vous koupíte v Gentleportu za 290 korun.

elixir

Zdroj: Gentleport
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!