Mutanti budou nepřátelé i v roce 2014

20.07.2013 20:54 | Jiří Hofbauer

Premiéra již sedmého snímku ze ságy X-Men, který ponese název Days of Future Past, je sice naplánována až na červenec dalšího roku, ale studio 20th Century Fox již teď ukázalo oficiální fotografie hlavních mužských postav filmu.

V dalším pokračováním filmu o mutantech v režie Bryan Singer se představí Gandalf Ian McKellen v roli Magneta, hvězdný Patrick Stewart jako pojízdný profesor Charles Xavier, Daniel Cudmore coby Colossus, upgradovaný Omar Sy v roli Bishopa, krasavec Nicholas Hoult jako Beast a exláska Hannahy Montany Alex Summers jako Havok.

Současně roli přijal i hráč o trůny Peter Dinklage, který ztvární strůjce Sentinelů Bolivara Traska.

x-men-days-of-future-past-comic-con-portraits

Zdroj: Hypable

x-men-days-of-future-past-official-logo-HD

Zdroj: Hypable

x-men-days-of-future-past-sentinel-heads-2

Zdroj: Hypable

x-men-days-of-future-past-sentinel-heads-3

Zdroj: Hypable


Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!