Muž roku 2013: Václav Jach

Publikováno: 13.08.2013 01:33 | Jiří Hofbauer

Předposlední finalista Václav Jach věří, že tvrdá píle a přirozenost jsou dobrými základními kameny úspěchu nejen na Muži roku 2013.

V†clav Jach3

Zdroj: Muž roku 2013

Kdo Vás do soutěže přihlásil?

Do soutěže jsem se přihlásil na popud mého kamaráda já sám. Chtěl jsem zkusit něco nového, získat zkušenosti a případné další možnosti v oblasti modelingu a módy. Rád bych se také dostal do povědomí širšího okruhu lidí, neboť si plánuji udělat kurz fitness trenéra a rozjet svůj vlastní koncept osobního trenérství a poradenství.

Proč byste měl právě Vy být Mužem roku?

To je otázka, na kterou je pro mě těžké odpovědět, protože nerad hodnotím sám sebe. Kdybych však musel zvolit vlastnost nebo charakteristiku, díky které bych se měl stát Mužem roku, tak to bude ….

Jak probíhaly nebo pořád ještě probíhají přípravy na soutěž?

Nijak zvlášť se na soutěž nepřipravuji, protože svou inteligenci a charisma, které snad mám, už nezměním. Jelikož jsem cvičil a dodržoval životosprávu již před soutěží, tak se ani můj přístup v oblasti fyzické přípravy neliší od běžného období mimo soutěž.

Kolik času denně strávíte v koupelně?

Protože jsem zvyklý vstávat na poslední chvíli, tak času v koupelně netrávím mnoho. Kdybych ho měl však spočítat, tak se i se sprchou vlezu do deseti minut.

Na čem stavíte svou image a styl?

Svůj styl a image stavím především na příjemném vystupování a snad i sympatickým vzezřením. Co se týče fyzického vzhledu, tak si hodně zakládám na správné životosprávě a pravidelném cvičení, které je znát na mé postavě.

Jakou vlastnost byste na sobě nejvíce vyzdvihl a naopak, které byste se nejraději zbavil?

Myslím si, že jsem hodně empatický a dokážu člověka pochopit. V určitých situacích jsem si vědom své nespolehlivosti a nezodpovědnosti. Na tyto vlastnosti se musím do budoucna zaměřit a zbavit se jich, neboť jsou problémem nejen pro mě, ale také pro mé okolí.

Co nejvíce oceníte na svém okolí?

Mám skvělou rodinu a spoustu dobrých přátel, na kterých oceňuji zejména vstřícnost, otevřenost a důvěrnost.

Jaký je Váš vysněný vůz?

Audi R8.

O jaké práci jste snil jako dítě?

Od dětství jsem se věnoval lednímu hokeji, a také proto jsem chtěl být slavným hokejistou. Sport mě baví pořád, poslední rok se blíže zajímám o posilování a vše kolem fitness. Své znalosti a zkušenosti bych chtěl dál předat jiným formou osobního trenérství a fitness poradenství.

Co byste vzkázal mladým mužům, kteří by se v budoucnu také chtěli ucházet o titul Muže roku?

Učte se, sportujte, nekuřte, nepijte a při troše štěstí se úspěch dostaví sám. Hlavně buďte sami sebou a na nic si nehrajte.

V†clav Jach2

Zdroj: Muž roku 2013
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!