Muž roku 2015: 6 Josef Mádl

Publikováno: 12.08.2015 11:20 | Michal Novák

O titul Muže roku 2015 se v Náchodě utká také Josef Mádl z Prachatic. Student Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Nastoupí se svými 189cm, 83kg a číslem 6.

FIL_9435

Zdroj: Muž roku

Jak dlouho jste se odhodlával k tomu, že se přihlásíte?

Chtěl jsem se přihlásit už minulý rok, ale nakonec jsem z nějakého důvodu od toho upustil. Letos v únoru jsem viděl v televizi reportáž z prvního castingu, kde bylo řečeno, že se bude konat ještě druhý casting. V tu chvíli mě napadlo, že to zkusím. A bohu dík, zadařilo se.

Na čem stavíte svou image, svůj styl? Kdo pro Vás představuje mužský ideál krásy?

Líbí se mi anglický styl módy. Mužský ideál krásy nemám, ale zamlouvá se mi styl oblékání anglického modela Billyho Huxleyho.

Dnešní svět modelingu vsází na jedinečnost. Co je Vaší silnou zbraní? Čím byste zaujal na poli mezinárodního modelingu?

Poměrně často slýchávám, že mám neobvyklou barvu a tvar očí.

Byl byste ochoten svůj vzhled nějak upgradovat? Nejen posílit tréninkový plán, ale třeba tetování, piercing nebo plastická operace?

Jedno tetování na noze už mám a dalšímu bych se nebránil. Piercing u mužů se mi moc nelíbí, beru to spíše jako ozdobu pro ženy. Kdyby po mně někdo vyžadoval, abych podstoupil plastickou operaci, zaplatil ji za mě, a bylo to ku prospěchu věci, tak bych do toho šel. Aktuálně o žádném vylepšení ale neuvažuji.

FIL_9322

Zdroj: Muž roku

Jaká je podle Vás úloha Muže roku v jeho dalším počínání, když pomineme světový mír a charitu?

Reprezentovat mužskou krásu a zároveň dobře reprezentovat naši republiku ve světě.

Jak čekáte, že se změní Váš život po soutěži? Uměl byste si představit, že většinu roku strávíte na trase Tokio-Paříž-New York a domů se dostanete jen jednou za rok?

Tato úvaha je opravdu předčasná, ale pokud by tato situace opravdu nastala, postavil bych se k tomu jako správný muž (roku).

První fashion week po finále Muže roku bude v říjnu. Byl byste připravený a ochotný okamžitě vyjet na přání agentury třeba do Milána a spolu s dalšími x set kluky se účastnit castingu, na kterém nemusíte uspět?

Když jsem se přihlašoval, tak jsem s takovouto situací počítal. Kdyby se tato příležitost naskytla, tak bych byl šťastný, že se takovýchto akcí mohu vůbec zúčastnit.

FIL_9723

Zdroj: Muž roku

Oblíbený citát?

"Svět patří těm, co se neposerou." Charles Bukowski

Kdybyste mohl povečeřet s osobností (mrtvou či živou), kdo by to byl a proč?

Napadá mě více osobností, ale zmíním Pavla Nedvěda. Líbí se mi jeho přístup jak k fotbalu, tak k životu. Ve fotbale to byl typický lídr, byl by ochotný položit život za svůj tým, byl to neskutečný dříč a měl obrovskou disciplínu. Mimo fotbal se mi na něm líbí jeho skromnost. Na to, kolik toho v životě dokázal, na něm nepoznáte náznak arogance nebo nadřazenosti

Máte nějaký skrytý talent, který nerozvíjíte a třeba teď toho zpětně litujete?

Žádný mimořádný talent se u mě ještě doposud neprojevil, ale pokud je opravdu tak skrytý, tak třeba ještě moje chvilka přijde. ?

Čím jste chtěl být jako malý? Jaká je Vaše vysněná práce teď?

Jako spousta kluků jsem chtěl být v dětství popelářem, kosmonautem a profesionálním fotbalistou. Postupem času jsem samozřejmě od těchto snů upustil. V dnešní době už mám jiné plány, rád bych si otevřel vlastní kavárnu.

5 věcí, bez kterých byste nemohl žít?

Rodina, přítelkyně, pes, deodorant, kuřecí prsa.

Co nosíte s sebou v batohu/tašce? Jaké zajímavé aplikace máte v mobilu (Instagram, fitness apps, hry...)?

Tašky a batohy nenosím. Mobilní telefon, peníze, kreditka a klíče od auta se vždy vejdou do nějaké kapsy. V mobilu mam aplikace jako Instagram, Facebook, slovníky cizích slov, MS Office na taháky do školy, Shazaam, My Wellness, Runtastic. V telefonu mam spoustu aplikací k různým účelům..

FIL_9526

Zdroj: Muž roku

FIL_9599

Zdroj: Muž roku

Finalisté Muže roku 2015
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!